Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри і основні характеристики:
- Довжина: 22 см
- Ширина: 16 см
- Товщина: 7 мм
- Кількість в упаковці: 3 шт
Дизайнер:
IKEA of Sweden
Загальна кількість упаковок: 1
Номер артикулу: 60406304
Кількість упаковок: 1
Ширина: 16 см
Глибина: 2 см
Довжина: 22 см
Вага: 0.61 кг
Інструкція по догляду:
Можна мити в посудомийній машині.
Продукт витримує температуру до 70 ° C
Опис продукту і матеріалів:
Поліетиленовий пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 220 мм |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина | 70 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 604.063.04 |
| Доставка/Оплата | Доставка упродовж 2-10 робочих днів. Предоплата 20% |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 300 ₴





