
Надувний дитячий басейн INTEX 00026999
- Під замовлення
- Код: 00026999
Відправка з 04 червня 2026382 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Надувний дитячий басейн Intex 57412NP 114 x 25 см райдужний 3 кільця 131 л
Шукаєте безпечний спосіб для вашої малечі розважитися на воді в саду чи на терасі? Цей дитячий басейн Intex 57412 з м’яким надувним дном забезпечить комфорт для вашої дитини та спокій для вас. Ідеально підходить для літа, його швидко збирають та легко зберігають.
Основні характеристики дитячого басейну INTEX
м'які, надувні стінки (3 кільця) - більший комфорт та захист під час гри
надувне дно - комфорт для маленьких ніжок та краще поглинання ударів
розмір 114 x 25 см - підійде навіть на терасі та в невеликому саду
кольори веселки - дитина охочіше заходить у воду та грається довше
латка для ремонту в комплекті - ви можете швидко повернутися до гри у разі незначного пошкодження
Технічні характеристики дитячого басейну INTEX
- місткість: 131 л
- висота рівня води: 18 см
- рекомендований вік: від 2 років
- сертифікати: CE
- цільове використання: для домашнього використання, під наглядом дорослих
- латка для ремонту : так
- Товщина ПВХ: стінки 0,2 мм; підлога 0,18 мм
- розміри: 114 x 25 см
- вага: 0,918 кг
- вага в упаковці: 1,067 кг
- бренд: INTEX
- матеріал: ПВХ
Вміст набору:
- Надувний дитячий басейн Intex 57412NP
- латка для ремонту
- інструкції / правила безпеки
- картонна упаковка виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Кругла |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 131 л |
| Діаметр | 114 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 0.918 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
| Доставка/Оплата | |
| Доставка/Оплата | Доставка впродовж 2-10 робочих днів. Предоплата 30% |
- Ціна: 382 ₴







