
Сейф/скринька для ключів Malatec 00019447
- Під замовлення
- Код: 00019447
Відправка з 31 травня 2026498 ₴
- +380 (97) 255-03-51
СЕЙФ
ЗАБУДЬТЕ ПРО ДУБЛІКАТИ КЛЮЧІВ – вам більше не потрібно робити копії ключів для всіх членів родини. Просто зберігайте ключ у сейфі та діліться кодом з усіма! Виготовлений з міцної високоякісної сталі, він забезпечує тривале використання та належну безпеку ваших збережених ключів.
Сейф із КОДОВИМ замком – чудове рішення для безпечного зберігання ключів поза межами вашої будівлі. Сейф захищений 4-значним кодом. Замок програмований і його можна легко налаштувати та змінити пізніше. Перевага 4-значного коду полягає в тому, що його легко запам'ятати.
БЕЗПЕЧНА - Шафка з ключем та механічним кодовим замком. Забезпечує безпечне зберігання. Підходить для використання як у приміщенні, так і на вулиці.
ПРОСТЕ ВСТАНОВЛЕННЯ – Сейф дуже легко встановити; все, що вам потрібно, це дриль з насадкою для свердління отворів у стіні та хрестова викрутка для затягування гвинтів після кріплення кріплення. Дюбелі входять до комплекту.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ -
- колір: чорний/сірий
- матеріал: алюмінієвий сплав, інші: залізо + ABS + нержавіюча сталь + цинковий сплав
- зовнішні розміри: 11,5x9,5x4 см
- внутрішні розміри : 10 x 7 x 2,5 см
- вага: 0,292 кг
- вага упаковки: 0,328 кг
ВКЛЮЧЕНО
- сейф
- монтажний комплект
Вам більше не потрібно робити копії ключів для всіх членів родини. Просто зберігайте ключ у сейфі та діліться кодом з усіма! Виготовлений з міцної високоякісної сталі, він забезпечує тривале використання та належну безпеку ваших ключів.
ЗМІСТ ПОПЕРЕДЖЕННЯ:
"• Заводський код слід негайно змінити на ваш персональний код адміністратора після отримання сейфа
. • Не встановлюйте коди, які використовують прямі персональні дані, такі як дата народження або інші
дані, які можуть бути відомі іншим особам.
• Переконайтеся, що сейф замкнений після кожного використання.
• Пристрій не є іграшкою. Зберігайте його в недоступному для дітей та тварин місці.
• Не залишайте пакувальні матеріали без нагляду. Діти можуть гратися з ним, що небезпечно.
• Пристрій слід захищати від екстремальних температур, прямих сонячних променів, сильних
вібрацій, високої вологості, легкозаймистих газів, парів та розчинників.
• Виріб не повинен піддаватися механічному впливу.
Безпечне використання не гарантується, якщо виріб: - має видимі ознаки пошкоджень,
- не функціонує належним чином, - довго зберігався в несприятливих умовах, або - зазнавав
сильного транспортування.
• Протирайте пристрій сухою м’якою тканиною."
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MALATEC |
| Країна виробник | Польща |
| Тип замка | Механічний кодовий |
| Кількість секцій | 1 |
| Вид сейфа | Сейфи-ключниці |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 115 мм |
| Зовнішня ширина | 95 мм |
| Зовнішня глибина | 40 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 100 мм |
| Внутрішня ширина | 70 мм |
| Внутрішня глибина | 25 мм |
| Загальні | |
| Вага | 0.292 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 3 |
| Колір | |
| Колір | чорний/сірий |
| Доставка/Оплата | |
| Доставка/Оплата | Доставка впродовж 2-10 робочих днів. Предоплата 30% |
- Ціна: 498 ₴









