
Круглі пластикові садові гойдалки KRUZZEL 00023554
- Під замовлення
- Код: 00023554
Відправка з 03 червня 2026350 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Дитячі садові гойдалка, на мотузці, для дому та саду, кругле сидіння!
Безпечно для моєї дитини - наші мотузкові гойдалки пройшли випробування на відповідність європейським стандартам, тому ви можете бути впевнені в їхній повній безпеці
міцна конструкція - міцний канат, металеві елементи кріплення та вентильоване сидіння гарантують стабільність та комфорт для вашої дитини
Просте складання - завдяки монтажному кільцю гойдалку можна повісити менш ніж за 15 секунд на гачок або карабін, ви можете встановити її як вдома, так і в саду, на балконі чи терасі
регульована довжина мотузки - міцні мотузки з регульованою довжиною (100-175 см) дозволяють регулювати висоту підвісу, що робить гойдалку ідеальною як для малих, так і для великих приміщень
міцна та стійка до погодних умов - гойдалка виготовлена з високоякісних матеріалів, стійких до дощу, вологи та ультрафіолетового випромінювання , завдяки чому вона зберігає свій зовнішній вигляд та функціональність протягом тривалого часу, навіть при інтенсивному використанні на вулиці
Ідея подарунка - гойдалка KRUZZEL для дому та саду - ідеальна ідея подарунка для дітей будь-якого віку, її класичний дизайн та універсальний колір підходять як хлопчикам, так і дівчаткам
Технічні характеристики гойдалок:
- відповідає європейським стандартам
- міцний та стійкий до погодних умов, включаючи ультрафіолетове випромінювання
- естетичний вигляд
- легкий та портативний
- готовий до підвішування на гачки
- підходить як для хлопчиків, так і для дівчаток
- ідея подарунка
- безпечний для дітей
- максимальне навантаження: 50 кг
- розміри: 100 - 175 x 28 x 28 см
- вага: 0,52 кг
- вага в упаковці: 0,57 кг
- Бренд KRUZZEL
- колір: червоний
- матеріал: ПЕ + ПП + залізо
В комплекті:
- круглі гойдалки "диск"
- мотузка з елементами кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kruzzel |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | Гойдалки-тарзанка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| уточнення розміру | мотузки з регульованою довжиною (100-175 см) |
| Розміри | |
| Висота | 175 см |
| Довжина | 28 см |
| Ширина сидіння | 28 см |
| Доставка/Оплата | |
| Доставка/Оплата | Доставка впродовж 2-10 робочих днів. Предоплата 30% |
- Ціна: 350 ₴









