
Штучна рослина в горщику IKEA FEJKA 406.106.07
- Під замовлення
- Код: 406.106.07
Відправка з 03 червня 20263 085 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Штучна рослина в горщику IKEA FEJKA 406.106.07
Розміри товару:
Діаметр горщика: 21 см
Висота рослини: 180 см
Цей виріб може потребувати складання.
Головні риси:
Штучна рослина, як жива, яка виглядає чудово рік за роком.
Ідеально підходить, якщо ви не можете мати живу рослину, але любите красу природи.
Розміри і вага упаковки:
Ширина: 26 см
Висота: 23 см
Довжина: 91 см
Вага: 4.3 кг
Корисна інформація:
Можна використовувати в приміщеннях та на відкритому повітрі.
Герметичні мішки з водою на дні забезпечують стійкість штучної рослини в горщику.
Інструкція з догляду:
Протирати чистою, вологою ганчіркою.
Матеріали та догляд:
Листя/ Стебло:
Поліетилен (мінімум 50% з вторинної переробки), сталь
Внутрішній горщик:
поліпропілен (мінімум 70% з вторинної переробки), поліетилен, вода, непридатна для пиття.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Швеція |
| Загальна довжина рослини | 180 см |
| Основа | квітковий горщик |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Діаметр | 21 см |
| Доставка/Оплата | |
| Доставка/Оплата | Доставка впродовж 2-10 робочих днів. Предоплата 30% |
| Розміри | |
| Розмір | Розміри товару: Діаметр горщика: 21 см Висота рослини: 180 см |
- Ціна: 3 085 ₴



