
Білий візок IKEA NISSAFORS 406.029.85
- Під замовлення
- Код: 406.029.85
Відправка з 02 червня 20261 240 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Візок IKEA NISSAFORS 406.029.85
Розміри товару:
Висота: 67 см
Довжина: 50.5 см
Навантаження/рівень: 4 кг
Максимальне навантаження: 12 кг
Ширина: 19 см
Цей виріб може потребувати складання.
Головні риси:
Ідеально підходять для використання на кухні, у ванній кімнаті або там, де потрібно додаткове місце для зберігання.
Барну стійку можна використовувати по-різному:
як додаткову робочу поверхню в кухні, практичне місце для зберігання речей у передпокої або як тумбочку в спальні.
Міцна конструкція та два коліщатка дозволяють зручно переміщати візок і використовувати його в будь-якому місці. Він настільки компактний, що поміститься навіть у вузьких місцях.
Візок був протестований відповідно до стандартів стабільності, міцності та безпеки, щоб витримувати багаторічне щоденне використання в домашніх умовах.
Дизайнер: Ебба Страндмарк
Розміри і вага упаковки:
Ширина: 19 см
Висота: 4 см
Довжина: 69 см
Вага: 4.0 кг
Корисна інформація:
Максимальне навантаження на полицю:
4 кг.
Для використання в приміщеннях
Підходить для використання у ванній кімнаті, якщо розміщується в місці, захищеному від бризок та води.
Не підходить для контакту з харчовими продуктами.
Інструкція з догляду:
Протирати чистою, сухою ганчіркою.
Протріть м'якою ганчіркою, змоченою у воді та м'якому мийному засобі для посуду або милом, якщо це необхідно.
Для забезпечення найвищої якості, у разі необхідності затягніть гвинти.
Матеріали та догляд:
сталь, порошкове покриття
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Швеція |
| Кількість коліщат | 2 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 12 кг |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 505 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Висота | 670 мм |
| Доставка/Оплата | |
| Доставка/Оплата | Доставка впродовж 2-10 робочих днів. Предоплата 30% |
| Розміри | |
| Розміри | Зріст : 67 см Довжина : 50,5 см Завантаження/рівень : 4 кг Максимальне навантаження : 12 кг Ширина : 19 см |
- Ціна: 1 240 ₴









