
Бежевий візок IKEA NISSAFORS 405.858.01
- Під замовлення
- Код: 405.858.01
Відправка з 01 червня 20262 000 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Візок IKEA NISSAFORS бежевий, 50.5 х 30 х 83 см 405.858.01
Розміри товару:
Навантаження/рівень: 7 кг
Довжина: 50.5 см
Ширина: 30 см
Висота: 83 см
Максимальне навантаження: 21 кг
Цей виріб може потребувати складання.
Головні риси:
Ідеально підходять для використання на кухні, у ванній кімнаті або там, де потрібно додаткове місце для зберігання.
Міцна конструкція та колеса дозволяють зручно переміщати візок та використовувати його в будь-якому місці. Завдяки невеликим розмірам він поміститься навіть у вузьких місцях.
Візок був протестований відповідно до стандартів стабільності, міцності та безпеки, щоб витримувати багаторічне щоденне використання в домашніх умовах.
Дизайнер: Ебба Страндмарк
Розміри і вага упаковки:
Ширина: 31 см
Висота: 4 см
Довжина: 79 см
Вага: 5.5 кг
Корисна інформація:
Максимальне навантаження на полицю:
7 кг.
Для використання в приміщеннях
Підходить для використання у ванній кімнаті, якщо розміщується в місці, захищеному від бризок та води.
Не підходить для контакту з харчовими продуктами.
Інструкція з догляду
Протирати чистою, сухою ганчіркою.
Протріть м'якою ганчіркою, змоченою у воді та м'якому мийному засобі для посуду або милом, якщо це необхідно.
Для забезпечення найвищої якості, у разі необхідності затягніть гвинти.
Матеріали та догляд:
сталь, порошкове покриття
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Швеція |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 21 кг |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 830 мм |
| Доставка/Оплата | |
| Доставка/Оплата | Доставка впродовж 2-10 робочих днів. Предоплата 30% |
| Розміри | |
| Розміри | Навантаження/рівень : 7 кг Довжина : 50,5 см Ширина : 30 см Висота : 83 см Максимальне навантаження : 21 кг |
- Ціна: 2 000 ₴






