
Пластиковий кошик з кришкою IKEA GÅRDSBUTIK 705.651.99
- Під замовлення
- Код: 705.651.99
Відправка з 07 червня 20261 240 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Пластиковий кошик з кришкою IKEA GÅRDSBUTIK 705.651.99
Розміри товару:
Висота: 46 см
Ємність: 21 л
Ширина: 36 см
Глибина: 20 см
Цей виріб може потребувати складання.
Головні риси:
З'єднайте стільки кошиків, скільки потрібно, і поставте їх один біля одного, створюючи єдину систему для сортування відходів або зберігання.
У верхній частині настінного кріплення кошика є поглиблення, в яке можна покласти дрібні предмети, такі як ключі, монети та мобільний телефон.
Коли настане час переробки, інтегрований ручок полегшить виймання кошика та його повернення на місце.
Кошик виготовлений більш ніж на 50% з переробленого пластику.
Кошик вражає мінімалістичним дизайном, який пасує як до кухні, так і до передпокою.
Дизайнер:Генрік Пройц
Розміри і вага упаковки:
Ширина: 36 см
Висота: 20 см
Довжина: 46 см
Вага: 2.8 кг
Корисна інформація:
ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Небезпека падіння – щоб зменшити ризик падіння виробу, надійно закріпіть його. Використовуйте відповідні гвинти та дюбелі. У разі сумнівів зверніться за порадою до фахівця.
Не підходить для контакту з харчовими продуктами.
Рекомендується використовувати тільки в приміщенні.
Кріплення для монтажу на стіну продаються окремо.
Продається окремо:
Кріплення для монтажу на стіну продаються окремо.
Інструкція з догляду:
Протирати чистою, сухою ганчіркою.
Протріть м'якою ганчіркою, змоченою у воді та м'якому мийному засобі для посуду або милом, якщо це необхідно.
Матеріали та догляд:
Поліпропілен (мінімум 50% з вторинної переробки)
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Сірий |
| Кришка | Є |
| Ручки | Є |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Висота | 460 мм |
| Об`єм | 21 л |
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Уточнення кольору | сіро-бежевий |
| Доставка/Оплата | |
| Доставка/Оплата | Доставка впродовж 2-10 робочих днів. Предоплата 30% |
- Ціна: 1 240 ₴








