
Обертове крісло IKEA DYVLINGE 006.238.62
- Під замовлення
- Код: 006.238.62
Відправка з 07 червня 202612 385 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Обертове крісло IKEA DYVLINGE 006.238.62
Розміри товару:
Глибина: 75 см
Висота: 68 см
Глибина сидіння: 47 см
Висота сидіння: 43 см
Ширина сидіння: 63 см
Ширина: 63 см
Цей виріб може потребувати складання.
Головні риси:
Поворотне крісло DYVLINGE вперше з'явилося в каталозі 1967 року під назвою MILA. І після стількох років воно все ще забезпечує положення, яке природним чином розслабляє все тіло.
Стілець з колекції Nytillverkad має п'ятипроменеву основу замість чотирипроменевої, щоб мінімізувати ризик перекидання крісла.
Широке сидіння, злегка відхилене спинка і функція повороту дозволяють легко знайти для себе зручне положення.
Покриття виготовлено з поліестеру Kelinge. Штрих з широкими смужками є товстим, зручним і м'яким на дотик, з легким блиском, що надає йому приємний і затишний вигляд.
Дизайнер: ІКЕА, Швеція
Розміри і вага упаковки:
Ширина: 65 см
Висота: 43 см
Довжина: 82 см
Вага: 13.1 кг
Корисна інформація:
Цей предмет меблів для сидіння, призначений для домашнього/житлового використання, був випробуваний відповідно до стандарту EN 12520.
Інструкція з догляду:
Покриття:
Не прати
Покриття:
Не вибілювати.
Покриття:
Не сушити в барабанній сушарці.
Покриття:
Не прасувати.
Покриття:
Не піддавати хімічному чищенню.
Рама, незнімне покриття:
Пилососити.
Рама, незнімне покриття:
Протирати чистою, вологою ганчіркою.
Матеріали та догляд:
Тканина:
100% поліестер (100% з переробки)
Захисний матеріал/ підкладка:
100% поліпропілен
Рама:
100% поліпропілен, фетрова вставка, сталь, епоксидне/поліестерне порошкове покриття
Крест:
сталь, хромоване покриття
Наповнення:
70% подрібненого поліуретанового пінопласту/30% поліефірних волокон
Штанга:
сталь, епоксидне/поліестерне порошкове покриття
Застібка-блискавка:
100% поліестер
Застібка на липучці:
100% нейлон
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 680 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Висота | 680 мм |
| Розміри | |
| Розміри крісла | Глибина : 75 см Зріст : 68 см Глибина сидіння : 47 см Висота сидіння : 43 см Ширина сидіння : 63 см Ширина : 63 см |
| Доставка/Оплата | |
| Доставка/Оплата | Доставка впродовж 2-10 робочих днів. Предоплата 30% |
- Ціна: 12 385 ₴









