
Контейнер з присоскою IKEA ÖBONÄS 906.060.90
- Готово до відправки
- Код: 906.060.90
235 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Контейнер з присоскою IKEA ÖBONÄS 906.060.90
Розміри товару:
Ширина: 12.9 см
Висота: 21.8 см
Максимальне навантаження: 1 кг
Глибина: 10 см
Головні риси:
Завдяки міцній присосці не потрібно свердлити отвори в стіні.
З присосками, які прилипають до гладких поверхонь, таких як скло, дзеркало та кахель.
Спроектовані так, щоб присоска була невидимою.
Допомагає звільнити місце на стільниці, хоча кухонне приладдя залишається під рукою.
Практичне місце для мила, шампуню та інших речей, необхідних у душі або біля умивальника.
Отвори в нижній частині забезпечують циркуляцію повітря та запобігають накопиченню води.
Достатньо відкрутити контейнер від присоски, щоб його було легше очистити. Не потрібно знімати все з стіни кожного разу, коли прибираєш у ванній кімнаті.
Можна також використовувати в місцях з високою вологістю.
Дизайнер: Майя Ганшинець
Розміри і вага упаковки:
Ширина: 13 см
Висота: 10 см
Довжина: 13 см
Вага: 0.2 кг
Корисна інформація:
Прилипає тільки до рівних поверхонь, таких як скло, дзеркала або кахель.
Для забезпечення кращого зчеплення перед монтажем очистіть поверхню. Зніміть захисну плівку і притисніть присоску до стіни, доки не почуєте звук, що означає завершення монтажу.
Щоб зняти присоску, вставте кредитну картку (або подібний предмет) між присоскою та стіною, щоб звільнити вакуум.
Витримує навантаження до 1 кг.
Підходить до інших виробів серії ÖBONÄS.
Інструкція з догляду:
Протирати ганчіркою, змоченою м'яким миючим засобом.
Протирати чистою, сухою ганчіркою.
Для чищення не використовуйте абразивні засоби та не кладіть на поверхню гострі предмети, оскільки це може призвести до появи подряпин.
Матеріали та догляд:
Верхня рама/ Контейнер/ Кришка/ З'єднувач:
АБС-пластик (мінімум 20% з вторинної переробки)
Рама/ Тарілка:
Полівінілхлорид
насадка для смоктання:
синтетична гума
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип встановлення | Самоклеючий |
| Виробник | IKEA |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 129 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Висота | 218 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Полиці | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Колір | |
| Колір | сіро-бежевий |
| Доставка/Оплата | |
| Доставка/Оплата | Доставка впродовж 2-10 робочих днів. Предоплата 30% |
- Ціна: 235 ₴






