
Стіл IKEA SANDSBERG 294.203.93
- Під замовлення
- Код: 294.203.93
Відправка з 02 червня 20263 860 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Стіл IKEA SANDSBERG 294.203.93
Розміри товару:
Довжина: 110 см
Ширина: 67 см
Висота: 75 см
Цей виріб може потребувати складання.
Головні риси:
Струнка конструкція, яка гармонійно вписується в оточення, не займаючи візуально багато місця в приміщенні, але достатньо міцна, щоб витримувати щоденні навантаження.
Міцна металева рама столу та міцна, гладка стільниця з меламіну.
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 2
Загальна вага упаковки: 14.9 кг
ІКЕА SANDSBERG
Стільниця, чорний, 110x67 см
Артикульний номер: 20412986
Ширина: 69 см
Висота: 2 см
Довжина: 117 см
Вага: 8.6 кг
ІКЕА SANDSBERG
Основа стільниці столу, чорний, 110x67x73 см
Артикульний номер: 90505411
Ширина: 16 см
Висота: 6 см
Довжина: 107 см
Вага: 6.3 кг
Корисна інформація:
Рекомендується використовувати тільки в приміщенні.
Місце для 4 осіб.
Інструкція з догляду:
Протирати ганчіркою, змоченою м'яким миючим засобом.Протирати чистою, сухою ганчіркою.Для забезпечення найвищої якості, у разі необхідності затягніть гвинти.
Матеріали та догляд:
Стільниця:
ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка, пластикова кромка
Основа стільниці:
Нижня рама/нога:
сталь, епоксидне/поліестерне порошкове покриття
Ніжки:
Поліпропілен
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Швеція |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП |
| Каркас, ніжки | сталь |
| Доставка/Оплата | |
| Доставка/Оплата | Доставка впродовж 2-10 робочих днів. Предоплата 30% |
- Ціна: 3 860 ₴







