
Подвійна стійка для одягу Ruhhy 00022671
- Під замовлення
- Код: 00022671
Відправка з 05 травня 2026739 ₴
- +380 (97) 255-03-51
ВЕЛИКА СТІЙКА-ВІШАЛКА ДЛЯ ОДЯГУ / ГАРДЕРОБНА /
ПРАКТИЧНІ У РОЗМІРІ XXL - Ці вішалки дуже практичні, оскільки вони забезпечують достатньо місця для зберігання одягу та інших текстильних виробів. Вони також полегшують організацію та підтримку порядку .
ЗАОЩАДЖУЄ ПРОСТІР - Ця вішалка для пальто - ідеальне рішення для тих, хто має обмежений простір або потребує тимчасового предмета меблів вдома. Вона легка та адаптується до різних кімнат. Вона має 6 полиць, рейку для вішалок та 8 гачків.
МОБІЛЬНА – Однією з головних переваг цієї вішалки для пальто є її портативність. Вона легка та її можна легко переміщати з одного місця в інше , що зручно під час перепланування кімнати або переїзду в новий будинок.
ЛЕГКО ВСТАНОВЛЮВАТИ – Окремі компоненти вішалки дуже легко збирати та розбирати. Вони не потребують складних інструментів чи навичок, а це означає, що її можна швидко та легко встановити в будь-якій кімнаті. Просто підключіть з’єднувачі до трубок, і все готово
СПЕЦИФІКАЦІЯ - колір: чорний; матеріал: залізо, інші частини: неткане полотно + ПП; кількість полиць: 6; кількість підвісних планок: 1; кількість бічних вішаків: 8; максимальне навантаження: рівномірно розподілене 80 кг; розміри: 173 x 36 x 108 см; вага: 4,5 кг; вага в упаковці: 4,9 кг.
Технічні характеристики вішалки:
- легке та швидке встановлення
- практичний
- мобільний
- полиці з водонепроникного матеріалу
- світло
- рамка для роз'ємів
- легко чистити
- підвісний стрижень
- 8 гачків
- універсальне використання
- кількість полиць: 6
- стійкі ніжки з захисними ніжками
- максимальне навантаження: 80 кг, рівномірно розподілене
- розміри: 173 x 36 x 108 см
- вага: 4,65 кг
- вага в упаковці: 5,239 кг
- Бренд RUHHY
- колір: чорний
- матеріал: залізо, ПП, неткане полотно
ВХОДИТЬ У НАБІР:
- вішалка для самостійного складання
Обираючи нашу вішалку, ви економите місце та гроші! Вона полегшує сушіння одягу в дощові дні. Вона підійде до будь-якої кімнати вашого дому та навіть гарантує швидший пошук одягу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUHHY |
| Країна виробник | Польща |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для дому |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 360 мм |
| Висота | 1730 мм |
| Довжина | 1080 мм |
| Вага | 4.7 кг |
| Доставка/Оплата | |
| Доставка/Оплата | Доставка впродовж 2-10 робочих днів. Предоплата 30% |
- Ціна: 739 ₴









