
Модульна полиця для взуття Ruhhy 00025564
- Під замовлення
- Код: 00025564
Відправка з 05 травня 2026382 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Модульна полиця для взуття, 6 рівнів, органайзер для взуття для коридору!
- легка та стійка конструкція - полиця для взуття виготовлена з міцних матеріалів та має стійку конструкцію, що забезпечує безпечне зберігання взуття, до 5 кг на полицю
- модульна - модульна конструкція дозволяє налаштувати конфігурацію полиць відповідно до наявного простору, кількості та розміру взуття
- легко збирається - полиця для взуття на 10 полиць надзвичайно проста в збиранні, всі елементи інтуїтивно зрозумілі та не потребують інструментів, а вся збірка займе навіть у недосвідченої людини 5 хвилин
- економія місця - завдяки 10 полицям у вас є великий простір для зберігання, ідеально підходить для 10 пар взуття
- не займає багато місця - взуттєва шафа має компактний дизайн, який підходить як для невеликих квартир, так і для просторих інтер'єрів
- міцний матеріал - органайзер для взуття виготовлений з міцних та стійких до пошкоджень матеріалів, що гарантує його тривалий термін служби навіть при щоденному використанні
- вона пасуватиме до вашого інтер'єру - модульний дизайн та нейтральні кольори дозволяють полиці вписатися в різні стилі інтер'єру - від сучасного до класичного
Технічні характеристики полиці:
- Комплект включає: 10 модулів
- можливість складання за власною концепцією: так
- кількість полиць: 10
- металевий каркас: так
- максимальне навантаження: 5 кг на полицю
- розміри 1 модуля: 33 x 33 x 16 см
- розміри: 176 x 33 x 33 см
- вага: 1,3 кг
- вага в упаковці: 1,462 кг
- колір: чорний
- матеріал: залізо, неткане полотно, ПЕ, ПП
В комплекті:
- полиця (10 модулів)
- посібник користувача
- коричнева транспортна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 10 шт. |
| Колір | Чорний |
| Виробник | RUHHY |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Кількість полиць | 10 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 1760 мм |
| Доставка/Оплата | |
| Доставка/Оплата | Доставка впродовж 2-10 робочих днів. Предоплата 30% |
- Ціна: 382 ₴









