
Поштова скринька MALATEC 00006244
- Під замовлення
- Код: 00006244
Відправка з 05 травня 2026842 ₴
- +380 (97) 255-03-51
ЧОРНА ПОШТОВА СКРИНЬКА ДЛЯ ГАЗЕТ ТА ПОШТОВИХ ВІДПРАВЛЕНЬ - ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ФОРМАТУ А4
ОЦИНКОВАНЕ ЗАЛІЗО - Коробка виготовлена з оцинкованого заліза, що гарантує її стійкість до іржі та термін служби протягом багатьох сезонів. Комплект включає монтажні болти та гумові шайби/проставки, якими просто вкручується коробка через отвори в задній частині.
ВІДДІЛ ДЛЯ ЛИСТІВ З КРИТИМ КРИТТЯМ / ФОРМАТ A4 – поштова скринька має отвір для листів, захищений спеціальною кришкою, яка захищає пошту від негоди. Навіть листи формату A4 можуть поміститися всередину поштової скриньки.
МІСЦЕ ДЛЯ ГАЗЕТ ТА ЛИСТІВОК – на дні коробки є спеціальна трубка, куди можуть поміститися згорнуті газети, рекламні листівки або листівки.
2 КЛЮЧІ – комплект містить пару ключів, тому немає потреби робити ще одну копію, якщо скринькою користуються додаткові особи.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ -
- колір: чорний
- Матеріал: оцинковане залізо, акрил, алюміній, EVA, цинковий сплав, ABS
- формат: А4
- відстань між монтажними отворами : 17 см
- розміри (довжина/ширина/висота): 10/30,7/34 см
- вага комплекту: 1,587 кг
- вага з упаковкою: 1,991 кг
ВКЛЮЧЕНО
- поштова скринька
- 4 монтажні штифти та шайби
- 2 ключі
Правильно доставлена пошта не лише забезпечує душевний спокій щодо якості доставки, але й гарантує, що одержувач її отримає. Поштова скринька має закритий отвір, що захищає внутрішню частину від погодних умов. Це особливо важливо для класичних листів та листівок, які не є водостійкими та можуть бути пошкоджені під впливом вологи. Легко піднімається клапан має спеціально контурний край, що полегшує відкривання. Це також запобігає потраплянню води, що капає вниз по поштовій скриньці, або дощу у верхній проміжок між дверима та поштовою скринькою, запобігаючи проникненню води. Крім того, поштова скринька має вентиляційні отвори, які дозволяють автоматично випаровувати зайву вологу, яка природним чином накопичується на стінках закритих предметів, що зберігаються зовні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MALATEC |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість загальних дверей | 1 шт. |
| Наявність замку | Так |
| Кількість ключів в комплекті | 2 шт. |
| Колір дверей | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 307 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Висота | 340 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Внутрішні розміри секції | |
| Ширина секції | 300 мм |
| Глибина секції | 83 мм |
| Висота секції | 240 мм |
| Доставка/Оплата | |
| Доставка/Оплата | Доставка впродовж 2-10 робочих днів. Предоплата 30% |
- Ціна: 842 ₴









