
Поштова скринька MАLATEC 00001187
- Під замовлення
- Код: 00001187
Відправка з 05 травня 2026787 ₴
- +380 (97) 255-03-51
ВЕЛИКА ПОШТОВА СКРИНЬКА ДЛЯ ГАЗЕТ, ПОШТОВИХ ВІДПРАВЛЕНЬ - ФОРМАТ А4
ВИГОТОВЛЕНО З ІРЖОСТІЙКОЇ ОЦИНКОВАНОЇ СТАЛІ - Коробка виготовлена з оцинкованої сталі, що гарантує її стійкість до іржі та термін служби протягом багатьох сезонів. Монтажні штифти та гумові шайби/проставки входять до комплекту. Вони дозволяють зручно кріпити коробку, наприклад, до огорожі . Для зручності встановлення монтажні отвори передбачені на задній панелі.
ВІДДІЛ ДЛЯ ЛИСТІВ З КРИТИМ КРИТТЯМ / ФОРМАТ A4 – поштова скринька має отвір для листів, захищений спеціальною кришкою, яка захищає пошту від негоди. Навіть листи формату A4 можуть поміститися всередину поштової скриньки.
ТРУБА ДЛЯ ГАЗЕТ ТА ЛИСТІВОК – на дні коробки є спеціальна трубка, в яку можна помістити згорнуті газети, рекламні листівки або листівки.
2 КЛЮЧІ – комплект містить пару ключів, тому немає потреби робити ще одну копію, якщо скринькою користуються додаткові особи.
СПЕЦИФІКАЦІЯ
- колір: сірий
- домінуючий матеріал: оцинковане залізо, інші: акрил + алюміній + EVA) + 2 клавіші (цинковий сплав + ABS)
- формат: А4
- розміри: 10 x 30,7 x 34 см
- вага коробки: 1,95 кг
- вага з упаковкою: 2,2 кг
ВКЛЮЧЕНО
-
- поштова скринька
- 4 монтажні штифти та шайби
- 2 ключі
Правильно доставлена пошта не лише забезпечує душевний спокій щодо якості доставки, але й гарантує, що одержувач її отримає. Поштова скринька має закритий отвір, що захищає внутрішню частину від погодних умов. Це особливо важливо для класичних листів та листівок, які не є водостійкими та можуть бути пошкоджені під впливом вологи. Легко піднімається клапан має спеціально контурний край, що полегшує відкривання. Це також запобігає потраплянню води, що капає вниз по поштовій скриньці, або дощу у верхній проміжок між дверима та поштовою скринькою, запобігаючи проникненню води. Крім того, поштова скринька має вентиляційні отвори, які дозволяють автоматично випаровувати зайву вологу, яка природним чином накопичується на стінках закритих предметів, що зберігаються зовні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MALATEC |
| Країна виробник | Польща |
| Наявність замку | Так |
| Кількість ключів в комплекті | 2 шт. |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір дверей | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 307 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Висота | 340 мм |
| Вага | 1.95 кг |
| Доставка/Оплата | |
| Доставка/Оплата | Доставка впродовж 2-10 робочих днів. Предоплата 30% |
- Ціна: 787 ₴







