
влевовправо
Полиця для ванної кімнати Ruhhy 00023170
- Під замовлення
- Код: 00023170
Відправка з 02 червня 2026258 ₴
+380 (50) 685-84-53
- +380 (97) 255-03-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорна полиця для душу- ванни у ванній кімнаті, настінна, комплект з 2 шт.
Наша полиця для ванної кімнати – ідеальне рішення для будь-якої ванної кімнати, що забезпечує додаткове місце для зберігання та організації, а також додає елегантності та функціональності вашому простору. Полиця для ванної кімнати – це практичний предмет меблів, який дозволяє ефективно використовувати доступний простір. Наша полиця для ванної кімнати була ретельно розроблена, щоб задовольнити ваші потреби у зберіганні та організації, водночас забезпечуючи естетичну привабливість та довговічність.
- 2 ПОЛИЦІ В КОМПЛЕКТІ - Комплект містить дві полиці, що значно збільшує місткість і дозволяє зберігати більше косметики. Ви можете зберігати такі предмети, як шампуні, кондиціонери або гелі для душу.
- ДУЖЕ ПРОСТЕ ВСТАНОВЛЕННЯ – полиці мають додаткові клеї, завдяки яким їх можна монтувати без свердління або традиційним способом, просвердливши отвори для розпірних болтів у стіні.
- ЛЕГКО ЧИЩИТИ - Завдяки алюмінію, з якого виготовлена полиця для ванної кімнати, її легко підтримувати в чистоті. Просто протріть її вологою ганчіркою або губкою з м’яким миючим засобом, змийте водою, і все готово.
- АЛЮМІНІЙ - Полиця виготовлена з алюмінію, що робить її надзвичайно легкою. Незважаючи на свою легкість, алюміній також є надзвичайно міцним металом і має природну стійкість до вологи та корозії, тому ви можете використовувати його в душі без побоювань.
СПЕЦИФІКАЦІЯ
- колір: чорний
- матеріал: алюмінієвий сплав
- максимальне навантаження: 10 кг
- розміри: 30 x 13 x 4,7 см
- вага: 0,310 кг
- вага в упаковці: 0,395 кг
- Код товару: 23170
ВКЛЮЧЕНО
- монтажні штифти
- 2 полиці
- 4 присоски
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 47 мм |
| Вага | 300 г |
| Виробник | RUHHY |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Доставка/Оплата | |
| Доставка/Оплата | Доставка впродовж 2-10 робочих днів. Предоплата 30% |
- Ціна: 258 ₴








