
Сірий оксамитовий пуф 76x38x38см Ruhhy 00026130
- Під замовлення
- Код: 00026130
Відправка з 05 травня 20261 059 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Пуф з відділенням для зберігання речей, м'яке сидіння-пуф, коробка, що відкривається, оксамит, 150 кг
Польський бренд RUHHY - пуф найвищої якості
Складаний пуф з місцем для зберігання RUHHY, сидінням, сидіння-коробка з оксамиту 76x38x38 см XXL!
Пуф RUHHY з місцем для зберігання – це практичне та стильне рішення для вашого інтер'єру. Оббитий водостійким оксамитом з посиленням з МДФ, він пропонує високу вантажопідйомність 150 кг, м'яке сидіння та просторе відділення для зберігання об'ємом 110 літрів – ідеально підходить для зберігання дрібничок, іграшок, ковдр або пледів. Його складна конструкція, високоякісне виготовлення та максимальна вантажопідйомність поєднують функціональність з елегантним виглядом – ідеальне доповнення до вітальні, спальні чи коридору.
Найважливіші переваги розкладного пуфа RUHHY
- експрес-складання та розкладання – всього за 10 секунд, швидше не буває
- велика місткість – до 110 літрів, можна навіть помістити ковдру
- XXL - 2 особи можуть зручно розміститися, він зручний та має велику зону сидіння
- виготовлені з дуже міцних матеріалів
- жорсткість виготовлена з міцного МДФ
- міцна конструкція - витримує важкі навантаження до 150 кг
- водонепроникний – ефективно захищає від вологи та бризок
- покритий приємним на дотик велюром
- комфортне - зручне сидіння для щоденного використання, м'яке, стьобане сидіння
- сірий колір - елегантний, сучасний, універсальний стиль
- оббита - м'яка, естетична, комфортна поверхня
Детальні характеристики оксамитового пуфа RUHHY:
- оксамитовий чохол
- водонепроникний
- складний
- всередині відділення для зберігання
- сидіння: м'яке, наповнене піною
- міцність: 150 кг
- місткість: 110 л
- розміри: 76 x 38 x 38 см
- вага комплекту: 4,3 кг
- вага з упаковкою: 4,65 кг
- бренд: RUHHY
- сіро-коричневий
- матеріал: поліестер, МДФ, губка, неткане полотно
- номер у каталозі: 00026130
Що входить до комплекту?
- пуф
- елемент жорсткості
- сидіння
- багатомовний посібник користувача
- коричнева транспортна коробка виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUHHY |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Колір | Темно-сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 760 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 380 мм |
| Вага | 4.3 кг |
| Комплектація | |
| Наявність шухляди | Ні |
| Доставка/Оплата | |
| Доставка/Оплата | Доставка впродовж 2-10 робочих днів. Предоплата 30% |
- Ціна: 1 059 ₴






