
Дитяче комп'ютерне крісло IKEA ÖRFJÄLL Vissle рожеве 704.417.69
- Під замовлення
- Код: 704.417.69
Відправка з 11 квітня 20262 243 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри і основні характеристики:
- Перевірено на: 110 кг
- Ширина: 53 см
- Глибина: 53 см
- Максимальна висота: 83 см
- Ширина сидіння: 39 см
- Глибина сидіння: 34 см
- Мінімальна висота сидіння: 38 см
- Максимальна висота сидіння: 49 см
Головні риси та особливості:
Високоякісна піна зробить крісло зручним на довгі роки. Регульована висота сидіння забезпечує зручне положення сидячи. Дитяче офісне крісло з регулюванням висоти, яке можна повертати на потрібну висоту поворотом. Безпечні колеса мають гальмівний механізм з датчиком тиску, який утримує крісло на місці, коли ви встаєте, і автоматично відпускається, коли ви сідаєте.
Дизайнер:
S Holmbäck/U Nordentoft
Загальна кількість упаковок: 2
Номер артикулу: 70441769
Кількість упаковок: 1
Ширина: 40 см
Глибина: 22 см
Довжина: 52 см
Вага: 3.67 кг
Номер артикулу: 70441769
Кількість упаковок: 1
Ширина: 40 см
Глибина: 23 см
Довжина: 56 см
Вага: 4.29 кг
Корисна інформація:
Рекомендовано для дітей від 6 років. Може комплектуватися захисним покриттям KOLON.
Інструкція по догляду:
Каркас
Протріть м'яким миючим засобом
Протріть чистою сухою тканиною
Незнімний чохол
Легкі плями можна видалити звичайним миючим засобом для м'яких меблів або губкою, змоченою у воді або слабким мильним розчином.
Опис продукту і матеріалів:
деталі пластик / кришка / накладки на трубки: поліпропіленовий ковпачок ковпачок: сталь оцинкована
осьової вал: сталь
загальний склад: 100% поліестер - сидіння та задня рама: сталь, епоксидне / поліефірне порошкове покриття, Формована евкаліптова фанера
Подушка сидіння: нетканий поліпропілен
Наповнення, спинка / Наповнення сидіння: пінополіуретан 35 кг / м3
Верхня пластина / Зіркоподібне підставу на виході / Зоряне основу у формі зірки: сталь, епоксидна смола / порошкове покриття поліестер
Розсувна колона: поліамід, ацеталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 49 см |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 38 см |
| Глибина крісла | 53 см |
| Ширина крісла | 53 см |
- Ціна: 2 243 ₴





