
Шафа зі скляними дверцятами IKEA BAGGEBO БАГГЕБО, метал, білий, 34x30x116 см, 805.029.98
- Под заказ
- Код: 805.029.98
Отправка с 04 мая 20262 899 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Глибина: 30 см
Висота: 116 см
Завантаження полиці: 5 кг
Ширина: 34 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Стильний дизайн, який буде поєднуватися з наявним декором або іншими елементами серії BAGGEBO. Шафи зі склом і сіткою - це простота в кращому вигляді - вони підкреслять ваші найкрасивіші речі.
Створіть особисту шафу пам’яті - розмістіть речі, які вам найбільше подобаються, на полицях і за допомогою магнітів прикріпіть фотографії, малюнки та інші цінні предмети до задньої панелі шафи.
Стійко стоїть навіть на нерівній підлозі завдяки регульованим ніжкам.
Створіть готове рішення для зберігання, додавши інші вироби BAGGEBO БАГГЕБО серії — тумбу для телевізора, книжкові шафи, відкриті та закриті шафи.
Дизайнер:
J Jelinek / D Wahl
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 80502998
Ширина: 36 см
Висота: 5 см
Довжина: 138 см
Вага: 14.1 кг
Корисна інформація:
Ці меблі мають кріпитися до стіни за допомогою стінного шурупа, що додається, якщо ви вирішили поставити шафу на підлогу.
Використовуйте обережно! Пошкодження країв або подряпини на поверхні можуть спричинити раптове розтріскування або розлом скла. Уникайте ударів бокових поверхонь – саме там скло найбільш легко пошкодити.
2 фіксовані скляні полиці додаються.
Інструкція з догляду:
Протирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Матеріали та догляд:
Трубка/ Верхня панель/ Нижня панель/ Бокова панель/ Задня панель:
Сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Полиця:
Загартоване скло
Скляні двері:
Сталь, Загартоване скло, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Общие | |
| Высота | 116 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 30 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Завантаження полиці | 5 кг |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
- Цена: 2 899 ₴









