
Полиця навісна IKEA GULLHULT, чорний, сосна патина, 30х40 см, 804.177.35
- Под заказ
- Код: 804.177.35
Отправка с 03 мая 20261 204 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 30 см
Глибина: 21 см
Висота: 40 см
Завантаження полиці: 6 кг
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Настінну книжкову шафу GULLHULT дуже легко встановити в найкоротші терміни - просто розгорніть її, прикріпіть до стіни, а потім додайте полицю.
Металевого каркаса навіть достатньо, щоб на нього розмістити кухлі, книги та прикраси.
Ідеально підходить для зберігання дрібних предметів, таких як гаманці, рукавички, зарядні пристрої та пульт дистанційного керування.
Кабелі можна проводити через металеву раму, щоб зручно заряджати мобільний телефон, наприклад, на полиці.
Можна створити власну розкладку стін, з'єднавши кілька настінних полиць.
Дизайнер:
Friso Wiersma
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 80417735
Ширина: 22 см
Висота: 6 см
Довжина: 73 см
Вага: 1.9 кг
Корисна інформація:
Для різних матеріалів стін потрібні різні кріплення. Використовуйте лише ті кріплення, які підходять для стін вашої оселі, продаються окремо.
Можна розібрати для переробки чи утилізації у вигляді палива, якщо така можливість передбачена у вашому регіоні.
Матеріали та догляд:
Каркас:
Сталь, Порошкове покриття
Полиця:
суцільна сосна, пляма, прозорий акриловий лак
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 40 мм |
| Материал | Сталь |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 21 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Завантаження полиці | 6 кг |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
- Цена: 1 204 ₴








