Розміри товару:
Ширина: 80 см
Глибина: 40 см
Висота: 35 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
За підрахунками, одна книжкова шафа BILLY продається десь у світі кожні п’ять секунд. Вражаюче, враховуючи, що ми запустили BILLY у 1979 році. Це вибір книголюбів, який ніколи не вийде з моди.
Модуль полиць дає змогу максимально ефективно використовувати стіни, звільняючи місце на підлозі.
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 70401933
Ширина: 38 см
Висота: 5 см
Довжина: 82 см
Вага: 9 кг
Корисна інформація:
Призначений лише для книжкових шаф BILLY.
Можна доповнити BILLY БІЛЛІ книжковою шафою 80х202 см для створення додаткового місця для зберігання.
Матеріали та догляд:
Верхня панель:
ДСП, Фольга, Поліпропіленовий пластик
Бічна панель:
ДСП, Фольга, Поліпропіленовий пластик, Папір
Назад:
ДСП, фольга, папір
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 35 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 40 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Цвет | Белый |
- Цена: 1 581 ₴

