
Стелаж IKEA BROR, чорний, 65х55х110 см, 692.726.49
- Под заказ
- Код: 692.726.49
Отправка с 03 мая 20265 117 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 65 см
Глибина: 55 см
Висота: 110 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Полиця ідеально підходить для зберігання важких предметів, оскільки витримує навантаження до 100 кг, що вдвічі більше, ніж стандартна полиця.
Гарантія 10 років. Перегляньте умови гарантійної брошури.
Цю міцну, довговічну полицю можна використовувати будь-де у вашому домі - в гаражі, ванній кімнаті, на кухні та в коморі - вона стійка до вологи та бруду та може витримувати великі навантаження.
Стійка міцна, легко чиститься та не корозійна, оскільки виготовлена з оцинкованої сталі з порошковим покриттям.
Чудове рішення для великих, важких речей, таких як інструменти та книги.
Якщо вам потрібно більше місця для зберігання, ви можете легко розширити свою комбінацію, додавши секції та полиці.
Дизайнер:
IKEA of Sweden
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 4
Загальна вага упаковки: 14.58 кг
ІКЕА BROR
Стійка, чорний, 110 см
Артикульний номер: 00333278
Ширина: 6 см
Висота: 6 см
Довжина: 125 см
Вага: 3.3 кг
ІКЕА BROR
Полиця, чорний, 64х54 см
Артикульний номер: 40382785
Ширина: 54 см
Висота: 2 см
Довжина: 65 см
Вага: 3.8 кг
Кількість: 3
Корисна інформація:
Шафа була протестована для офісного використання та відповідає вимогам довговічності та стабільності, викладеним у таких стандартах:
EN 14073, EN14074, ANSI / BIFMA x5.9 та ISO-7170.
Цей предмет меблів потрібно прикріпити до стіни.
Для різних матеріалів стін потрібні різні кріплення. Використовуйте лише ті кріплення, які підходять для стін вашої оселі, продаються окремо.
Якщо ви підключаєте дві або більше стійок, використовуйте трійник, щоб зробити комбінацію стійкішою.
Інструкція з догляду:
За потреби протріть виріб м’якою тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі або мильному розчині.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Матеріали та догляд:
Гальванізована сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 110 мм |
| Глубина | 55 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина | 65 мм |
- Цена: 5 117 ₴



