
Підставка для ніг із відділ для збер VIMLE ВІМЛЕ, 604.653.84
- Под заказ
- Код: 604.653.84
Отправка с 03 мая 202621 055 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Довжина: 98 см
Ширина: 73 см
Висота під меблями: 6 см
Висота сидіння: 48 см
Місткість: 105 л
Кількість місць: 1 шт
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
У серії диванів VIMLE є секції, які можна вільно об’єднувати в набори відповідно до ваших потреб і потреб вашого дому – і так само, як сім’ї та домівки ростуть, ви можете комплектувати диван, який буде рости разом з вами.
Цю підставку для ніг можна використовувати як додаткове сидіння або поставити впритул до дивана, розширивши його.
Під сидінням підставки для ніг можна зберігати речі, що завжди мають бути під рукою.
Чохол легко тримати в чистоті; достатньо просто протерти вологою тканиною.
Дизайнер:
Ehlén Johansson
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 60465384
Ширина: 76 см
Висота: 42 см
Довжина: 105 см
Вага: 25.7 кг
Інструкція з догляду:
Протирайте ганчіркою або очищуйте пилососом із м’якою щіткою-насадкою.
Протирати вологою тканиною.
Щоб запобігти пересиханню, захищайте від прямого сонячного світла.
Матеріали та догляд:
Каркас:
Фанера, Пінополіуретан 20 кг/куб.м, ДСП, ДВП, Акрилова фарба
Подушка сидіння:
100% поліестер (мін. 70% перероблений), високоеластичний пінополіуретан (холодна піна) 35 кг/куб.м.
Ніжка:
Поліпропілен
Тканина з покриттям:
100% поліуретан, 75% поліестер, 25% бавовна
Зносовий шар:
пофарбована зернова коров'яча шкіра; візерункова, пігментована та просочена поверхня
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота під меблями | 6 см |
| Вместимость | 105 |
| Высота сидения | 48 мм |
| Длина | 98 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Количество мест | 1 шматок. |
| Материал | Хлопок |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина | 73 мм |
- Цена: 21 055 ₴






