
Стілець IKEA ODGER Антрацит 504.573.13
- Под заказ
- Код: 504.573.13
Отправка с 03 мая 20264 500 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Формована оболонка сидіння забезпечує комфорт і гнучкість, якими можна насолоджуватися за допомогою простого складання в 3 клацання. Для міцності та краси деревина була змішана з графітово-сірим матеріалом як декоративне посипання.

Для складання цього стільця не потрібні жодні інструменти - просто зафіксуйте його за допомогою простого механізму під сидінням.
Композитний матеріал з деревного волокна та пластику надає кріслом текстуровану матову поверхню, м'яку та приємну на дотик.
Ковдоподібне сидіння/ Каркас для ніг/ Ручка: Композит з дерева та пластику
База: синтетична гума

Максимальне навантаження: 110 кг
Ширина: 45 см
Глибина: 51 см
Висота: 81 см
Ширина сидіння: 45 см
Глибина сидіння: 41 см
Висота сидіння: 43 см
Протирати слабким мильним розчином.
Протріть сухою тканиною.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 81 мм |
| Глубина | 51 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина сиденья | 45 см |
| Глубина сиденья | 41 см |
| Высота сиденья | 43 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Протестировано на | 110 кг |
- Цена: 4 500 ₴









