
Підставка для ніг із відділ для збер OSKARSHAMN, 405.216.87
- Под заказ
- Код: 405.216.87
Отправка с 03 мая 20267 525 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Висота під меблями: 3 см
Висота: 42 см
Довжина: 57 см
Ширина: 40 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Сядьте зручніше і дайте ногам трохи відпочити. Ця підніжка є ідеальним доповненням до крісла OSKARSHAMN. Красивий, стильний, а також практичний з місцем для зберігання під сидінням.
Підніжка має м’яку округлу форму з благородними лініями та продуманими деталями, такими як шкіряна ручка та дерев’яні ніжки.
У просторі під сидінням ви можете зберігати книги, предмети для хобі, покривала або інші речі, які ви хочете заховати, але в той же час мати під рукою.
Використовуйте підставку для ніг разом із кріслом OSKARSHAMN або пересувайте її та використовуйте як додаткове сидіння.
Гарантія 10 років. Перегляньте умови гарантійної брошури.
Дизайнер:
Ehlén Johansson
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 40521687
Ширина: 41 см
Висота: 40 см
Довжина: 59 см
Вага: 12.2 кг
Корисна інформація:
Чохол стійкий до тертя, протестовано для 50 000 циклів. 15 000 циклів або більше підходить для меблів при щоденному використанні вдома. Понад 30 000 циклів означає гарну стійкість до тертя.
Рівень світлостійкості чохла - 5 (здатність не втрачати колір) на шкалі від 1 до 8. Відповідно до галузевих стандартів, рівень світлостійкості 4 або вище є придатним для домашнього використання.
Це сидіння пройшло випробування та відповідає відповідним стандартам міцності та довговічності. Випробування імітують типове використання продукту людьми вагою до 110 кг.
Інструкція з догляду:
Каркас, незнімна кришка:
Пилососити.
Рама, фіксована кришка:
протріть вологою тканиною.
Матеріали та догляд:
Тканина/ Тканина спинки:
100 % поліестер (100% з перероблених матеріалів)
Деталі зі шкіри:
Профарбована лицьова шкіра великої рогатої худоби з обробленою пігментованою поверхнею
Каркас:
Картон (мін. 100% перероблений), ДСП, Пінополіуретан 25 кг/м3, Масив дерева, Фанера
Ніжка:
Масив бука, Прозорий лак з відтінком
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота під меблями | 3 см |
| Высота | 42 мм |
| Длина | 57 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
- Цена: 7 525 ₴



