
Вставка із дверцятами IKEA KALLAX КАЛЛАКС, сірий, 33x33 см, 204.967.35
- Под заказ
- Код: 204.967.35
Отправка с 03 мая 2026602 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 33 см
Глибина: 37 см
Висота: 33 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
У положенні або лежачи - серія KALLAX із задоволенням адаптується до ваших смаків, доступного простору, бюджету та потреб. Додайте ящики, полиці, ящики та вставки.
Вставки допоможуть налаштувати KALLAX КАЛЛАКС стелаж так, щоб він відповідав усім вашим потребам.
Вставка добре виглядає в декоративній ширмі, адже задня панель також має покриття.
Легко складати.
Дверцята захищають вміст і прикрашають інтер’єр — вибирайте дверцята відповідно до типу шафи та оформлення приміщення.
Дизайнер:
IKEA of Sweden
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 20496735
Ширина: 34 см
Висота: 3 см
Довжина: 45 см
Вага: 2.3 кг
Корисна інформація:
Розміри підходять до полиці KALLAX.
Доповнюється шафою для книг KALLAX.
Інструкція з догляду:
Протирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Матеріали та догляд:
Основні частини:
ДВП, Пластикова плівка
Дверцята:
ДВП, Акрилова фарба
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Высота | 33 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 37 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
- Цена: 602 ₴


