
Чохол для кушетки IKEA VIMLE ВІМЛЕ, з широкими підлокітниками, ГУННАРЕД класичний сірий, 094.241.27
- Под заказ
- Код: 094.241.27
Отправка с 03 мая 202612 040 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Висота з подушками спинки: 83 см
Висота спинки: 68 см
Ширина: 111 см
Глибина: 164 см
Висота під меблями: 6 см
Ширина сидіння: 81 см
Глибина сидіння: 125 см
Висота сидіння: 48 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Нова кришка - чудовий спосіб продовжити життя улюбленого предмету меблів і водночас оживити свій дім.
Цей чохол виготовлений із масово пофарбованої поліестерової тканини Gunnared. Це міцна вовняна тканина теплого вигляду з ефектом двоколірного меланжу.
Знімний чохол легко чистити, оскільки його можна прати в пральній машині.
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 3
Загальна вага упаковки: 3.68 кг
ІКЕА VIMLE ВІМЛЕ
Чохол для секції кушетки, ГУННАРЕД класичний сірий
Артикульний номер: 10495835
Ширина: 38 см
Висота: 5 см
Довжина: 57 см
Вага: 2.5 кг
ІКЕА VIMLE ВІМЛЕ
Чохол для підлокітника, широкий, ГУННАРЕД класичний сірий
Артикульний номер: 70501541
Ширина: 22 см
Висота: 3 см
Довжина: 35 см
Вага: 0.6 кг
Кількість: 2
Корисна інформація:
Цей виріб є додатковим чохлом. Крісло-ліжко продається окремо.
Матеріали та догляд:
Чохол для підлокітника:
100 поліестер (мін. 90% з перероблених матеріалів)
Чохол для секції кушетки:
Тканина:
100 поліестер (мін. 90% з перероблених матеріалів)
Тканина спинки:
100 % поліестер (100% з перероблених матеріалів)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 111 мм |
| Материал | Ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота з подушками спинки | 83 см |
| Висота під меблями | 6 см |
| Высота сидения | 48 мм |
| Высота спинки | 68 см |
| Глубина | 164 см |
| Глубина сиденья | 125 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина сиденья | 81 см |
- Цена: 12 040 ₴


