
Матрац IKEA LYCKSELE LÖVÅS ЛЮККСЕЛЕ ЛЕВОС, сірий, 140х188 см, 001.020.65
- Под заказ
- Код: 001.020.65
Отправка с 03 мая 20266 773 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Довжина матраца: 188 см
Ширина матраца: 140 см
Товщина матраца: 10 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Простий поролоновий матрац, який завжди справляється зі своєю роботою. Незалежно від того, спите ви на ньому щовечора чи тільки час від часу - він забезпечить вам або вашим гостям комфортний комфорт сну.
Простий жорсткий матрац із пінополіуретану для щоденного використання.
Дизайнер:
IKEA of Sweden
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 00102065
Ширина: 32 см
Висота: 32 см
Довжина: 151 см
Вага: 10.3 кг
Корисна інформація:
Підходить для LYCKSELE ЛЮККСЕЛЕ дивана-ліжка.
Інструкція з догляду:
Чохол матраца:
не прати
Чохол матраца:
не відбілювати.
Чохол матраца:
не сушити в сушильній машині.
Чохол матраца:
праска, макс. 150°C.
Чохол матраца:
професійна хімчистка в тетрахлоретені та вуглеводнях, нормальний процес.
Чохол матраца:
пилососити.
Матеріали та догляд:
Основа матраца:
Пінополіуретан 28 кг / м3
Наматрацник:
79% бавовна, 21% поліестер
Підкладка:
100% поліестер (мінімум 60% перероблено)
Внутрішня тканина / чохол, нижня сторона:
100% поліпропілен
Оббивка:
79% бавовна, 21% поліестер
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина матраса | 188 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Толщина матраса | 10 см |
| Ширина матраса | 140 см |
- Цена: 6 773 ₴


