
Підлокітник IKEA VIMLE ВІМЛЕ, ГРАНН, Бомстад чорний, 704.653.69
- Под заказ
- Код: 704.653.69
Отправка с 03 июня 20269 030 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 15 см
Глибина: 93 см
Висота: 68 см
Висота під меблями: 6 см
Кількість місць: 1 шт
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
У серії диванів VIMLE є секції, які можна вільно об’єднувати в набори відповідно до ваших потреб і потреб вашого дому – і так само, як сім’ї та домівки ростуть, ви можете комплектувати диван, який буде рости разом з вами.
Ви можете комбінувати секції дивана різними способами, щоб створити розмір і форму, які підходять вам і вашому дому.
Створіть власну комбінацію за допомогою планувальника. Складайте та розкладайте скільки завгодно, доки не отримаєте ідеальне рішення для вашого помешкання.
Чохол легко тримати в чистоті; достатньо просто протерти вологою тканиною.
Гарантія 10 років. Перегляньте умови гарантійної брошури.
Дизайнер:
Ehlén Johansson
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 70465369
Ширина: 65 см
Висота: 17 см
Довжина: 96 см
Вага: 11.2 кг
Інструкція з догляду:
Протирайте ганчіркою або очищуйте пилососом із м’якою щіткою-насадкою.
Протирати вологою тканиною.
Щоб запобігти пересиханню, захищайте від прямого сонячного світла.
Матеріали та догляд:
Каркас:
100% поліестер (мінімум 70% перероблений), 100% поліпропілен, ДСП, масив дерева, ДВП, пінополіуретан 30 кг/м3, фанера
Ніжка:
Поліпропілен
Зносовий шар:
пофарбована зернова коров'яча шкіра; візерункова, пігментована та просочена поверхня
Тканина з покриттям:
100% поліуретан, 75% поліестер, 25% бавовна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиуретан |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 93 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота під меблями | 6 см |
| Высота | 68 мм |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Количество мест | 1 шматок. |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина | 15 мм |
- Цена: 9 030 ₴
