
3-місна секція IKEA VIMLE ВІМЛЕ, ГРАНН, Бомстад чорний, 504.653.51
- Под заказ
- Код: 504.653.51
Отправка с 03 мая 202649 650 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Висота спинки: 68 см
Ширина: 211 см
Глибина: 98 см
Висота: 83 см
Висота під меблями: 6 см
Ширина сидіння: 211 см
Глибина сидіння: 55 см
Висота сидіння: 48 см
Кількість місць: 1 шт
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
У серії диванів VIMLE є секції, які можна вільно об’єднувати в набори відповідно до ваших потреб і потреб вашого дому – і так само, як сім’ї та домівки ростуть, ви можете комплектувати диван, який буде рости разом з вами.
Ви можете комбінувати секції дивана різними способами, щоб створити розмір і форму, які підходять вам і вашому дому.
Створіть власну комбінацію за допомогою планувальника. Складайте та розкладайте скільки завгодно, доки не отримаєте ідеальне рішення для вашого помешкання.
Цей м’який диван прослужить довго, оскільки подушки сидінь наповнені високоеластичним поролоном, який забезпечує хорошу підтримку тіла та швидко відновлює свою початкову форму, коли ви встаєте.
Чохол легко тримати в чистоті; достатньо просто протерти вологою тканиною.
Дизайнер:
Ehlén Johansson
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 2
Артикульний номер: 50465351
Ширина: 80 см
Висота: 31 см
Довжина: 216 см
Вага: 36.7 кг
Ширина: 68 см
Висота: 23 см
Довжина: 213 см
Вага: 32.3 кг
Інструкція з догляду:
Наволочка:
не прати
Наволочка:
не відбілювати.
Наволочка:
не сушити в сушильній машині.
Наволочка:
не прасувати.
Наволочка:
не піддавати хімчистці.
Протирайте ганчіркою або очищуйте пилососом із м’якою щіткою-насадкою.
Протирати вологою тканиною.
Щоб запобігти пересиханню, захищайте від прямого сонячного світла.
Матеріали та догляд:
Каркас:
100% поліестер (мін. 70% перероблений), пінополіуретан 20 кг/куб.м, масив дерева, ДВП, фанера, ДСП
Подушка сидіння:
100% поліестер (мін. 70% перероблений), високоеластичний пінополіуретан (холодна піна) 35 кг/куб.м.
Подушка спинки:
30% різаний пінополіуретан/70% поліестерне волокно
Тканина з покриттям:
100% поліуретан, 75% поліестер, 25% бавовна
Зносовий шар:
пофарбована зернова коров'яча шкіра; візерункова, пігментована та просочена поверхня
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 98 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота під меблями | 6 см |
| Высота | 83 мм |
| Высота сидения | 48 мм |
| Высота спинки | 68 см |
| Глубина сиденья | 55 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Количество мест | 1 шматок. |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина сиденья | 211 см |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 211 мм |
- Цена: 49 650 ₴
