
Кутовий диван IKEA VIMLE ВІМЛЕ, 5-місний, ГРАНН, Бомстад чорний, 693.067.48
- Под заказ
- Код: 693.067.48
Отправка с 03 мая 2026135 420 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Висота з подушками спинки: 80 см
Глибина: 98 см
Ширина праворуч: 319 см
Ширина сидіння, права сторона: 262 см
Ширина сидіння зліва: 192 см
Ширина зліва: 249 см
Висота під меблями: 4 см
Ширина підлокітника: 15 см
Висота підлокітника: 65 см
Глибина сидіння: 55 см
Висота сидіння: 45 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Серія диванів VIMLE складається з секцій, які можна вільно комбінувати в індивідуальне рішення для вас і вашого дому - а коли умови життя зміняться, ви можете доповнити диван і дозволити йому змінюватися відповідно до ваших потреб.
Цей м’який диван прослужить довго, оскільки подушки сидінь наповнені високоеластичним поролоном, який забезпечує хорошу підтримку тіла та швидко відновлює свою початкову форму, коли ви встаєте.
Ви можете комбінувати секції дивана різними способами, щоб створити розмір і форму, які підходять вам і вашому дому.
Створіть власну комбінацію за допомогою планувальника. Складайте та розкладайте скільки завгодно, доки не отримаєте ідеальне рішення для вашого помешкання.
Чохол легко тримати в чистоті; достатньо просто протерти вологою тканиною.
Дизайнер:
Ehlén Johansson
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 7
Загальна вага упаковки: 186.7 кг
ІКЕА VIMLE ВІМЛЕ
Кутова секція, ГРАНН, Бомстад чорний
Артикульний номер: 40465380
Ширина: 98 см
Висота: 66 см
Довжина: 99 см
Вага: 47.4 кг
ІКЕА VIMLE ВІМЛЕ
3-місна секція, ГРАНН, Бомстад чорний
Артикульний номер: 50465351
Упаковки: 2
Ширина: 80 см
Висота: 31 см
Довжина: 216 см
Вага: 36.7 кг
Ширина: 68 см
Висота: 23 см
Довжина: 213 см
Вага: 32.3 кг
ІКЕА VIMLE ВІМЛЕ
2-місна секція, ГРАНН, Бомстад чорний
Артикульний номер: 70465345
Упаковки: 2
Ширина: 80 см
Висота: 32 см
Довжина: 147 см
Вага: 25.4 кг
Ширина: 69 см
Висота: 22 см
Довжина: 143 см
Вага: 22.4 кг
ІКЕА VIMLE ВІМЛЕ
Підлокітник, ГРАНН, Бомстад чорний
Артикульний номер: 70465369
Ширина: 65 см
Висота: 17 см
Довжина: 96 см
Вага: 11.2 кг
Кількість: 2
Матеріали та догляд:
2-місцева секція / 3-місцева секція:
Каркас:
100% поліестер (мін. 70% перероблений), пінополіуретан 20 кг/куб.м, масив дерева, ДВП, фанера, ДСП
Подушка сидіння:
100% поліестер (мін. 70% перероблений), високоеластичний пінополіуретан (холодна піна) 35 кг/куб.м.
Подушка спинки:
30% різаний пінополіуретан/70% поліестерне волокно
Тканина з покриттям:
100% поліуретан, 75% поліестер, 25% бавовна
Зносовий шар:
пофарбована зернова коров'яча шкіра; візерункова, пігментована та просочена поверхня
Підлокітник:
Каркас:
100% поліестер (мінімум 70% перероблений), 100% поліпропілен, ДСП, масив дерева, ДВП, пінополіуретан 30 кг/м3, фанера
Ніжка:
Поліпропілен
Зносовий шар:
пофарбована зернова коров'яча шкіра; візерункова, пігментована та просочена поверхня
Тканина з покриттям:
100% поліуретан, 75% поліестер, 25% бавовна
Внутрішня подушка д/кутової секції/внутр подуш д/под д/спин кут секції:
Каркас:
100% поліестер (мінімум 70% перероблений), фанера, масив дерева, ДВП, пінополіуретан 20 кг/м3, ДСП
Ніжка:
Поліпропілен
Подушка сидіння:
100% поліестер (мін. 70% перероблений), високоеластичний пінополіуретан (холодна піна) 35 кг/куб.м.
Подушка спинки:
30% різаний пінополіуретан/70% поліестерне волокно
Тканина з покриттям:
100% поліуретан, 75% поліестер, 25% бавовна
Зносовий шар:
пофарбована зернова коров'яча шкіра; візерункова, пігментована та просочена поверхня
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 98 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота з подушками спинки | 80 см |
| Висота під меблями | 4 см |
| Висота підлокітника | 65 см |
| Высота сидения | 45 мм |
| Глубина сиденья | 55 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина зліва | 249 см |
| Ширина праворуч | 319 см |
| Ширина підлокітника | 15 см |
| Ширина сидіння зліва | 192 см |
| Ширина сидіння, права сторона | 262 см |
- Цена: 135 420 ₴






