
Кутовий диван IKEA VIMLE ВІМЛЕ, 3-місний, з вікритою секцією, ГРАНН, Бомстад чорний, 993.067.56
- Под заказ
- Код: 993.067.56
Отправка с 03 мая 2026105 305 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Висота з подушками спинки: 80 см
Глибина: 98 см
Ширина праворуч: 235 см
Ширина сидіння, права сторона: 195 см
Ширина сидіння зліва: 122 см
Ширина зліва: 179 см
Висота під меблями: 4 см
Ширина підлокітника: 15 см
Висота підлокітника: 65 см
Глибина сидіння: 55 см
Висота сидіння: 45 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Серія диванів VIMLE складається з секцій, які можна вільно комбінувати в індивідуальне рішення для вас і вашого дому - а коли умови життя зміняться, ви можете доповнити диван і дозволити йому змінюватися відповідно до ваших потреб.
Цей м’який диван прослужить довго, оскільки подушки сидінь наповнені високоеластичним поролоном, який забезпечує хорошу підтримку тіла та швидко відновлює свою початкову форму, коли ви встаєте.
Ви можете комбінувати секції дивана різними способами, щоб створити розмір і форму, які підходять вам і вашому дому.
Створіть власну комбінацію за допомогою планувальника. Складайте та розкладайте скільки завгодно, доки не отримаєте ідеальне рішення для вашого помешкання.
У цій підставці для ніг під сидінням є додаткове місце для зберігання всіх дрібниць.
Чохол легко тримати в чистоті; достатньо просто протерти вологою тканиною.
Дизайнер:
Ehlén Johansson
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 5
Загальна вага упаковки: 137.95 кг
ІКЕА VIMLE ВІМЛЕ
Кутова секція, ГРАНН, Бомстад чорний
Артикульний номер: 40465380
Ширина: 98 см
Висота: 66 см
Довжина: 99 см
Вага: 47.4 кг
ІКЕА VIMLE ВІМЛЕ
1-місна секція, ГРАНН, Бомстад чорний
Артикульний номер: 60465218
Ширина: 76 см
Висота: 53 см
Довжина: 80 см
Вага: 26.8 кг
Кількість: 2
ІКЕА VIMLE ВІМЛЕ
Підставка для ніг із відділ д/збер, ГРАНН, Бомстад чорний
Артикульний номер: 60465384
Ширина: 76 см
Висота: 42 см
Довжина: 105 см
Вага: 25.7 кг
ІКЕА VIMLE ВІМЛЕ
Підлокітник, ГРАНН, Бомстад чорний
Артикульний номер: 70465369
Ширина: 65 см
Висота: 17 см
Довжина: 96 см
Вага: 11.2 кг
Матеріали та догляд:
Підлокітник:
Каркас:
100% поліестер (мінімум 70% перероблений), 100% поліпропілен, ДСП, масив дерева, ДВП, пінополіуретан 30 кг/м3, фанера
Ніжка:
Поліпропілен
Зносовий шар:
пофарбована зернова коров'яча шкіра; візерункова, пігментована та просочена поверхня
Тканина з покриттям:
100% поліуретан, 75% поліестер, 25% бавовна
Внутрішня подушка д/кутової секції/внутр подуш д/под д/спин кут секції:
Каркас:
100% поліестер (мінімум 70% перероблений), фанера, масив дерева, ДВП, пінополіуретан 20 кг/м3, ДСП
Ніжка:
Поліпропілен
Подушка сидіння:
100% поліестер (мін. 70% перероблений), високоеластичний пінополіуретан (холодна піна) 35 кг/куб.м.
Подушка спинки:
30% різаний пінополіуретан/70% поліестерне волокно
Тканина з покриттям:
100% поліуретан, 75% поліестер, 25% бавовна
Зносовий шар:
пофарбована зернова коров'яча шкіра; візерункова, пігментована та просочена поверхня
Не прасуйте.
Каркас:
100% поліестер (мін. 70% перероблений), пінополіуретан 20 кг/куб.м, масив дерева, ДВП, фанера, ДСП
Подушка сидіння:
100% поліестер (мін. 70% перероблений), високоеластичний пінополіуретан (холодна піна) 35 кг/куб.м.
Подушка спинки:
30% різаний пінополіуретан/70% поліестерне волокно
Тканина з покриттям:
100% поліуретан, 75% поліестер, 25% бавовна
Зносовий шар:
пофарбована зернова коров'яча шкіра; візерункова, пігментована та просочена поверхня
Підставка для ніг із відділ д/збер:
Каркас:
Фанера, Пінополіуретан 20 кг/куб.м, ДСП, ДВП, Акрилова фарба
Подушка сидіння:
100% поліестер (мін. 70% перероблений), високоеластичний пінополіуретан (холодна піна) 35 кг/куб.м.
Ніжка:
Поліпропілен
Тканина з покриттям:
100% поліуретан, 75% поліестер, 25% бавовна
Зносовий шар:
пофарбована зернова коров'яча шкіра; візерункова, пігментована та просочена поверхня
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 98 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота з подушками спинки | 80 см |
| Висота під меблями | 4 см |
| Висота підлокітника | 65 см |
| Высота сидения | 45 мм |
| Глубина сиденья | 55 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина зліва | 179 см |
| Ширина праворуч | 235 см |
| Ширина підлокітника | 15 см |
| Ширина сидіння зліва | 122 см |
| Ширина сидіння, права сторона | 195 см |
- Цена: 105 305 ₴







