
3-місний диван-ліжко IKEA DÅNHULT, сірий, 005.724.62
- Под заказ
- Код: 005.724.62
Отправка с 03 мая 202628 580 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Висота підлокітника: 58 см
Висота ліжка: 46 см
Довжина ліжка: 194 см
Ширина ліжка: 140 см
Глибина: 96 см
Висота: 78 см
Глибина сидіння: 56 см
Висота сидіння: 46 см
Ширина сидіння: 194 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Ви шукаєте зручний диван, який можна легко перетворити на просторе ліжко? Тоді вам може сподобатися диван DÅNHULT з еластичними кишеньковими пружинами в подушках сидіння і місцем для зберігання постільної білизни.
Легко перетворюється на ліжко.
Місце для зберігання під сидінням для постільної білизни та інших речей.
Подушки сидінь цього зручного дивана-ліжка мають кишенькові пружини, а зверху набитий переробленим текстилем повсть забезпечує достатню підтримку вдень і приємний комфорт вночі.
Блоки незалежних пружин матраца забезпечують оптимальну підтримку, точно повторюючи форму тіла.
Ви можете зробити диван ще більш комфортним та надати йому особистого дотику, доповнивши його подушками різних кольорів та дизайну.
Зіставити будь-який декор легко завдяки його вічному вираженню та нейтральному кольору міцної оббивки.
Дизайнер:
IKEA of Sweden
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 2
Артикульний номер: 00572462
Ширина: 82 см
Висота: 44 см
Довжина: 197 см
Вага: 46.6 кг
Ширина: 64 см
Висота: 36 см
Довжина: 196 см
Вага: 39.6 кг
Корисна інформація:
Незнімний чохол.
Інструкція з догляду:
Обкладинка:
почистіть пилососом або молотком.
Чохол:
не прати
Покриття:
очистіть засобом для чищення м’яких меблів
Матеріали та догляд:
Текстильний чохол:
100% поліестер (100% перероблений)
Каркас:
ДСП, фанера, повстяна вставка, масив дерева, масив сосни, ДВП, поліпропіленове волокно, картон (мінімум 0% переробленого)
Наповнювач:
Змішані волокна (мінімум 80% перероблені), поліефірна вата
Кишенькові пружини:
сталь, нетканий поліпропілен
Наповнювач:
нетканий поліпропілен, поліефірні волокна
Механізм:
сталь, гальванічне покриття
Центральна рейка:
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Ніжка:
масив бука, прозорий акриловий лак, тонований акриловий лак
Ніжка:
Поліпропілен
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 96 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота підлокітника | 58 см |
| Высота | 78 мм |
| Высота кровати | 46 см |
| Высота сидения | 46 мм |
| Глубина сиденья | 56 см |
| Длина кровати | 194 |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина кровати | 140 |
| Ширина сиденья | 194 см |
- Цена: 28 580 ₴








