
Розміри товару:
Ширина: 171 см
Глибина: 92 см
Висота: 100 см
Ширина сидіння: 150 см
Глибина сидіння: 54 см
Висота сидіння: 45 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
STRANDMON — це класика IKEA. Цей традиційний 3-місний диван з високою спинкою, який не втрачає часу, надає вашому тілу чудову та зручну підтримку - швидше за все, він стане улюбленою частиною вашого дому.
Висока спина забезпечує чудову підтримку шиї та голови.
Зіставити будь-який декор легко завдяки його вічному вираженню та нейтральному кольору міцної оббивки.
Гарантія 10 років. Перегляньте умови гарантійної брошури.
Дизайнер:
IKEA of Sweden
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 00325443
Ширина: 94 см
Висота: 56 см
Довжина: 164 см
Вага: 53.6 кг
Інструкція з догляду:
Каркас, незнімна кришка:
Пилососити.
Рама, фіксована кришка:
протріть вологою тканиною.
Наволочка:
не прати
Наволочка:
не відбілювати.
Наволочка:
не сушити в сушильній машині.
Наволочка:
не прасувати.
Наволочка:
не піддавати хімчистці.
Матеріали та догляд:
Каркас сидіння:
ДСП, фанера, суцільний бук
Подушка сидіння:
100% поліестер (мін. 70% перероблений), пінополіуретан 35 кг/м3
Задній каркас / спинка:
ДСП, Фанера, ДВП, Масив
Подушка задньої частини:
високоеластична пінополіуретан (холодна піна) 35 кг / м3, пінополіуретан 30 кг / м3
Ніжка:
Масив бука, Прозорий лак з відтінком
Тканина:
100 % поліестер
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Темно-серый |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 92 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 100 мм |
| Высота сидения | 45 мм |
| Глубина сиденья | 54 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина | 171 мм |
| Ширина сиденья | 150 см |
- Цена: 30 085 ₴

