
Підголівник IKEA VIMLE ВІМЛЕ, ГРАНН, Бомстад чорний, 704.666.89
- Под заказ
- Код: 704.666.89
Отправка с 03 мая 20264 515 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 70 см
Глибина: 13 см
Висота: 20 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
У серії диванів VIMLE є секції, які можна вільно об’єднувати в набори відповідно до ваших потреб та потреб вашого будинку. Додайте цей підголівник, щоб подовжити спинку дивана та насолодитися приємною підтримкою шиї.
Чохол легко тримати в чистоті; достатньо просто протерти вологою тканиною.
Дизайнер:
Ehlén Johansson
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 70466689
Ширина: 47 см
Висота: 4 см
Довжина: 77 см
Вага: 1.7 кг
Інструкція з догляду:
Наволочка:
не прати
Наволочка:
не відбілювати.
Наволочка:
не сушити в сушильній машині.
Наволочка:
не прасувати.
Наволочка:
не піддавати хімчистці.
Протирайте ганчіркою або очищуйте пилососом із м’якою щіткою-насадкою.
Протирати вологою тканиною.
Щоб запобігти пересиханню, захищайте від прямого сонячного світла.
Матеріали та догляд:
Каркас:
Сталь, Сталь, Хромування
Подушка:
Кульки із поліестерного волокна
Тканина з покриттям:
100% поліуретан, 75% поліестер, 25% бавовна
Зносовий шар:
пофарбована зернова коров'яча шкіра; візерункова, пігментована та просочена поверхня
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 20 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 13 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Цвет | Черный |
- Цена: 4 515 ₴

