
Кушетка IKEA LANDSKRONA ЛАНДСКРУНА, додаткове ліжко, ГУННАРЕД бежевий, метал, 594.353.31
- Нет в наличии
- Код: 594.353.31
19 565 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Глибина: 158 см
Висота з подушками спинки: 78 см
Глибина сидіння: 128 см
Висота сидіння: 44 см
Ширина: 78 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Гарантія 10 років. Перегляньте умови гарантійної брошури.
Подушки для сидіння із шаром пружного пінополіуретану та підбивкою із поліестерного волокна забезпечують додатковий комфорт.
Завдяки ніжкам із хромованої сталі LANDSKRONA ЛАНДСКРОНА диван має сучасний вигляд.
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 2
Загальна вага упаковки: 27.9 кг
ІКЕА LANDSKRONA ЛАНДСКРУНА
Ніжка, метал, 15 см
Артикульний номер: 30292399
Ширина: 19 см
Висота: 6 см
Довжина: 20 см
Вага: 1.3 кг
ІКЕА LANDSKRONA ЛАНДСКРУНА
Каркас секції кушетки, ГУННАРЕД бежевий
Артикульний номер: 40522333
Ширина: 81 см
Висота: 52 см
Довжина: 160 см
Вага: 26.6 кг
Корисна інформація:
Ніжки продаються окремо.
Чохол стійкий до тертя, протестовано для 50 000 циклів. 15 000 циклів або більше підходить для меблів при щоденному використанні вдома. Понад 30 000 циклів означає гарну стійкість до тертя.
Покриття має рівень світлостійкості 6 (стійкість вицвітання кольору) за шкалою від 1 до 8. Відповідно до промислових стандартів, для домашнього використання підходить рівень світлостійкості 4 або вище.
Інструкція з догляду:
Пропилососити.
Протирати вологою тканиною.
Матеріали та догляд:
Каркас секції кушетки:
Тканина:
100 поліестер (мін. 90% з перероблених матеріалів)
Каркас спинки та сидіння:
200% поліпропілен, 100% поліестер (мін. 70% перероблений), масив дерева, фанера, ДВП, повстяна вставка
Подушка для спини:
100% поліестер (мінімум 70% перероблений), пінополіуретан 25 кг/м3
Подушка сидіння:
100% поліестер (мін. 70% перероблений), високоеластичний пінополіуретан (холодна піна) 35 кг/куб.м.
Ніжка:
Сталь, Хромування
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Бежевый |
| Размеры стола в сложенном виде | |
| Ширина | 78 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота з подушками спинки | 78 см |
| Высота сидения | 44 мм |
| Глубина | 158 см |
| Глубина сиденья | 128 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
- Цена: 19 565 ₴

