
Каркас дитячого крісла IKEA POÄNG ПОЕНГ, березовий шпон, 804.180.56
- Под заказ
- Код: 804.180.56
Отправка с 03 мая 20262 243 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 47 см
Глибина: 56 см
Висота: 68 см
Ширина сидіння: 38 см
Глибина сидіння: 29 см
Висота сидіння: 24 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Діти почуваються особливими та важливими, коли можуть робити те саме, що й дорослі. Ось чому ми створили мініатюрну версію нашого улюбленого крісла POÄNG. Тепер ви можете сидіти і відпочивати разом - пліч-о-пліч.
Підходить для POÄNG ПОЕНГ крісла стандартного розміру.
Дизайнер:
Noboru Nakamura
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 80418056
Ширина: 46 см
Висота: 12 см
Довжина: 61 см
Вага: 3.8 кг
Корисна інформація:
Подушка для дитячого крісла продається окремо.
Інструкція з догляду:
Каркас:
протріть слабким мильним розчином
Каркас:
протріть сухою тканиною.
Фіксована кришка:
протріть вологою тканиною.
Матеріали та догляд:
Підтримуюча тканина:
100% поліетилен
Тканина облямівки:
65 % поліестер, 35% бавовна
Застібка-липучка:
100% нейлон
Каркас підлокітника / каркас:
клеєний шпон, березовий шпон, прозорий акриловий лак
Каркас сидіння:
Сталь, Пігментоване поліефірне порошкове покриття.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 68 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сидения | 24 мм |
| Глубина | 56 см |
| Глубина сиденья | 29 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина сиденья | 38 см |
- Цена: 2 243 ₴
