
Подушка для дитячого крісла IKEA POÄNG ПОЕНГ, Медського, візерунок з динозаврами, 704.696.78
- Нет в наличии
- Код: 704.696.78
1 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Довжина: 90 см
Ширина: 40 см
Глибина сидіння: 36 см
Товщина: 2.5 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Динозаври захоплюючі - і трохи страшні. Але на цій подушці ваша дитина може сидіти м'яко та безпечно з великими доісторичними тваринами. Скільки тиранозаврів можна знайти?
Ідеальний вибір для любителів динозаврів - м’яка та зручна подушка, прикрашена великими доісторичними тваринами у різноманітних кольорах та формах.
Проста в догляді, оскільки подушку можна прати в пральній машині.
М'яка подушка з міцної поліестерної тканини, прикрашена різнокольоровими динозаврами. Він підходить до більшості інтер’єрів і легко поєднується з іншими тканинами.
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 70469678
Ширина: 41 см
Висота: 3 см
Довжина: 54 см
Вага: 0.5 кг
Корисна інформація:
Каркас дитячого крісла продається окремо.
Підходить для каркаса POÄNG ПОЕНГ дитячого крісла.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Інструкція з догляду:
Подушка:
машинне прання, макс. 40°C, нормальний процес.
Подушка:
не відбілювати.
Подушка:
не сушити в сушильній машині.
Подушка:
Праска, макс. 150°C.
Подушка:
не піддавати хімчистці.
Матеріали та догляд:
Зовнішня тканина / Оздоблення:
100% бавовна
Тканина спинки:
100 % поліестер
Наповнення:
100% поліестер (не менше 60% переробленого)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина сиденья | 36 см |
| Длина | 90 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Толщина | 2,5 |
| Ширина | 40 мм |
- Цена: 1 ₴

