Розміри товару:
Ширина: 59 см
Глибина: 62 см
Висота: 75 см
Загальна висота: 82 см
Висота сидіння: 17 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Опустіть тент і створіть затишне місце, де дитина може сховатися.
Тканина добре пропускає світло, тому під тентом не буває зовсім темно.
Крутитися корисно для розвитку вестибулярного апарату.
Покладіть подушку для оптимального комфорту.
Дизайнер:
Monika Mulder
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 2
Артикульний номер: 10407136
Ширина: 54 см
Висота: 16 см
Довжина: 54 см
Вага: 6.1 кг
Ширина: 59 см
Висота: 36 см
Довжина: 79 см
Вага: 2.3 кг
Корисна інформація:
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Тримайте подалі від вогню.
Виріб підходить для переробки чи утилізації у вигляді палива, якщо така можливість передбачена у вашому регіоні.
Інструкція з догляду:
Ручне прання, макс. 40°C.
Не відбілювати.
Не сушіть у пральній машині.
Не прасуйте.
Не піддавати хімічному очищенню.
Витріть начисто з використанням м’якого мильного розчину.
Матеріали та догляд:
Тканина:
100% поліестер
Пластикове кріплення:
Армований поліамідний пластик
Сидіння / Сидіння / Основна кришка:
поліпропіленовий пластик
Основа:
Сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 75 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сидения | 17 мм |
| Глубина | 62 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Общая высота | 82 |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
- Цена: 4 500 ₴





