Розміри товару:
Глибина: 78 см
Висота: 82 см
Глибина сидіння: 50 см
Висота сидіння: 45 см
Ширина сидіння: 59 см
Ширина: 59 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Маленьке, акуратне і зручне крісло, яке однаково добре впишеться як у вітальню, так і в спальню чи хол - навіть з обмеженим простором.
Форма крісла забезпечує добру підтримку поперека.
Невелике і акуратне крісло, яке виглядає так само добре у вітальні, як і у спальні або передпокої - навіть якщо місця мало.
Ніжки стільця виготовлені із масиву дерева — довговічного натурального матеріалу.
Тканинний чохол має теплий і привітний вигляд, а тонка посадка надає кріслу чистий і стильний вигляд.
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 60544447
Ширина: 63 см
Висота: 48 см
Довжина: 69 см
Вага: 14.2 кг
Корисна інформація:
Незнімний чохол.
Це сидіння пройшло випробування та відповідає відповідним стандартам міцності та довговічності. Випробування імітують типове використання продукту людьми вагою до 110 кг.
Інструкція з догляду:
Пропилососити.
Протирати вологою тканиною.
Матеріали та догляд:
Текстильний чохол:
100% поліестер (100% перероблений)
Зигзагоподібна пружина:
Сталь
Каркас сидіння:
100% поліестер (мінімум 70% перероблений), пінополіуретан 30 кг/м3, повстяна вставка, 100% перероблений твердий картон, ДВП, тверда деревина, ДСП
Задня рама:
200% поліпропілен, 100% поліестер (мінімум 70% перероблений), пінополіуретан 20 кг/м3, 100% перероблений твердий картон, фанера, тверда деревина, ДСП
Ніжка:
масив бука, масив берези, сталь, прозорий акриловий лак, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Размеры спинки и сидения | |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Ширина сиденья | 59 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 82 мм |
| Высота сидения | 45 мм |
| Глубина | 78 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина | 59 мм |
- Цена: 10 520 ₴






