Розміри товару:
Ширина: 59 см
Глибина: 57 см
Висота: 74 см
Ширина сидіння: 59 см
Глибина сидіння: 46 см
Висота сидіння: 38 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Це крісло, завдяки своїм простим, скандинавським лініям і враженням простору, змушує нас повірити в кохання з першого погляду. Інтелектуальне виробництво зменшує вплив на навколишнє середовище та знижує ціну – і підвищує доступність!
Комфорт вбудований в геометрію цього крісла - просторе та трохи вигнуте сидіння, закруглена спинка та кут нахилу між ними дозволяють легко розслабитися сидячи.
Крісло FRÖSET має вічний та стильний скандинавський дизайн. Він розумно виготовлений, щоб знизити ціну, і тому підходить для багатьох різних квартир та для багатьох людей.
Стійкий вибір, тому що крісло FRÖSET довговічне, повністю виготовлене з клеєного бруса та оптимально упаковано для мінімізації його впливу на навколишнє середовище під час транспортування.
Гарантія 10 років. Перегляньте умови гарантійної брошури.
Дизайнер:
S Fager / H Preutz
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 20429604
Ширина: 55 см
Висота: 13 см
Довжина: 62 см
Вага: 6.6 кг
Корисна інформація:
Це сидіння пройшло випробування та відповідає відповідним стандартам міцності та довговічності. Випробування імітують типове використання продукту людьми вагою до 110 кг.
Інструкція з догляду:
Протирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Матеріали та догляд:
Вигнута фанера, верхній шар:
дубовий шпон, пофарбований акриловим лаком
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 74 мм |
| Высота сидения | 38 мм |
| Глубина | 57 см |
| Глубина сиденья | 46 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина | 59 мм |
| Ширина сиденья | 59 см |
- Цена: 5 253 ₴






