
Стіл+4 стільці IKEA INGATORP ІНГАТОРП / INGOLF ІНГОЛЬФ, білий, 155, 215 см, 299.173.07
- Нет в наличии
- Код: 299.173.07
27 332 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Довжина: 155 см
Максимальна довжина: 215 см
Ширина: 87 см
Висота: 74 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Масив деревини — це міцний натуральний матеріал.
Поверхня покрита прозорим лаком. Простий у догляді — достатньо просто протерти вологою тканиною.
Можна швидко й легко змінити розмір столу залежно від потреби. Завдяки додатковій дошці, що зберігається під стільницею, можна легко змінити розмір столу. За розкладеним столом помістяться від 4 до 6 осіб.
Стіл може легко розсунути одна людина.
Додаткову дошку можна зберігати під стільницею.
Прихований фіксатор забезпечує відсутність проміжків між стільницею і відкидною дошкою та утримує додаткову дошку на місці.
Ми все перевірили! Поверхня стільниці витримає вплив рідин і тепла, а також буде стійка до плям, жиру, подряпин і ударів, щоб слугувати вам багато років.
Зручно сидіти завдяки високій спинці.
Дизайнер:
Carina Bengs
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 6
Загальна вага упаковки: 87.57 кг
ІКЕА INGOLF ІНГОЛЬФ
Стілець, білий
Артикульний номер: 70103250
Ширина: 45 см
Висота: 16 см
Довжина: 95 см
Вага: 8.5 кг
Кількість: 4
ІКЕА INGATORP ІНГАТОРП
Розкладний стіл, білий, 155, 215 х 87 см
Артикульний номер: 70221423
Упаковки: 2
Ширина: 94 см
Висота: 13 см
Довжина: 160 см
Вага: 39.3 кг
Ширина: 65 см
Висота: 13 см
Довжина: 92 см
Вага: 14.2 кг
Корисна інформація:
Можна доповнити FIXA ФІКСА самоклейними накладками на ніжки меблів; захищають підлогу від зношення.
Інструкція з догляду:
Протирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Задля найкращої якості, перезатягніть шурупи за потреби.
Матеріали та догляд:
Розкладний стіл:
Стільниця/ Додаткова дошка:
ДСП, Меламінова плівка, Акрилова фарба, Окантовка з пластику
Ніжка/ Рейка бокової частини:
Масив деревини, Акрилова фарба
Стілець:
Основні частини:
Масив деревини, Зв'язуюча речовина
Сидіння:
ДВП
Усі частини:
Акрилова фарба
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 87 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 74 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 155 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Максимальная длина | 215 |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
- Цена: 27 332 ₴









