
Обертовий стілець IKEA LOBERGET ЛОБЕРГЕТ / MALSKÄR МАЛЬШЕР, білий, чорний, 294.885.71
- Под заказ
- Код: 294.885.71
Отправка с 02 июня 20262 544 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Протестовано на: 110 кг
Ширина: 67 см
Глибина: 67 см
Висота: 90 см
Ширина сидіння: 43 см
Глибина сидіння: 44 см
Мінімальна висота сидіння: 45 см
Максимальна висота сидіння: 57 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Ролики безпеки мають гальмівний механізм, що реагує на тиск, який утримує крісло на місці, коли ви встаєте, і автоматично відпускається, коли ви сідаєте.
Сидіть зручно – висоту стільця може відрегулювати.
Легкий у догляді – просто протріть вологою тканиною.
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 2
Загальна вага упаковки: 7.06 кг
ІКЕА LOBERGET ЛОБЕРГЕТ
Сидіння зі спинкою, білий
Артикульний номер: 10389364
Ширина: 54 см
Висота: 26 см
Довжина: 67 см
Вага: 1.5 кг
ІКЕА MALSKAR МАЛЬШЕР
Каркас стільця, обертовий, чорний
Артикульний номер: 70474991
Ширина: 29 см
Висота: 12 см
Довжина: 38 см
Вага: 5.5 кг
Корисна інформація:
Можна доповнити KOLON КУЛУН захисним підлоговим покриттям.
Лише для побутового використання.
Цей виріб призначений та перевірений для побутового використання.
Інструкція з догляду:
Витріть начисто з використанням м’якого мильного розчину.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Матеріали та догляд:
Сидіння зі спинкою:
Поліпропілен
Каркас стільця, обертовий:
Замковий механізм/ Пневматичний домкрат/ Втулка зі зіркою/ Ніжка:
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Чохол/ Колесо:
Поліпропілен
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 67 см |
| Глубина сиденья | 44 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Максимальна висота сидіння | 57 см |
| Мінімальна висота сидіння | 45 см |
| Протестовано на | 110 кг |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина сиденья | 43 см |
- Цена: 2 544 ₴


