
Чохол для 3-місного дивана IKEA VIMLE ВІМЛЕ, 694.250.20
- Под заказ
- Код: 694.250.20
Отправка с 03 мая 202617 895 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Висота з підголівником: 103 см
Висота з подушками спинки: 83 см
Висота спинки: 68 см
Ширина: 255 см
Глибина: 98 см
Висота під меблями: 6 см
Ширина підлокітника: 22 см
Висота підлокітника: 48 см
Ширина сидіння: 211 см
Глибина сидіння: 55 см
Висота сидіння: 48 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Новий чохол — це чудовий спосіб продовжити життя улюбленого дивана та оживити свій дім — до нового сезону чи для особливої події. Оновлюючи та повторно використовуючи, ви також робите екологічний вибір!
Цей чохол виготовлений із масово пофарбованої поліестерової тканини Gunnared. Це міцна вовняна тканина теплого вигляду з ефектом двоколірного меланжу.
Знімний чохол легко чистити, оскільки його можна прати в пральній машині.
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 4
Загальна вага упаковки: 5.63 кг
ІКЕА VIMLE ВІМЛЕ
Чохол для 3-місної секції, ГУННАРЕД бежевий
Артикульний номер: 00495789
Ширина: 37 см
Висота: 9 см
Довжина: 57 см
Вага: 4.2 кг
ІКЕА VIMLE ВІМЛЕ
Чохол для підголівника, ГУННАРЕД бежевий
Артикульний номер: 30409988
Ширина: 23 см
Висота: 2 см
Довжина: 37 см
Вага: 0.3 кг
ІКЕА VIMLE ВІМЛЕ
Чохол для підлокітника, широкий, ГУННАРЕД бежевий
Артикульний номер: 40500048
Ширина: 22 см
Висота: 3 см
Довжина: 35 см
Вага: 0.6 кг
Кількість: 2
Корисна інформація:
Рівень світлостійкості чохла - 5 (здатність не втрачати колір) на шкалі від 1 до 8. Відповідно до галузевих стандартів, рівень світлостійкості 4 або вище є придатним для домашнього використання.
Чохол стійкий до тертя, протестовано для 50 000 циклів. 15 000 циклів або більше підходить для меблів при щоденному використанні вдома. Понад 30 000 циклів означає гарну стійкість до тертя.
Матеріали та догляд:
Чохол для підголівника/ чохол для підлокітника:
100 поліестер (мін. 90% з перероблених матеріалів)
Чохол для 3-місної секції:
Тканина:
100 поліестер (мін. 90% з перероблених матеріалів)
Тканина спинки:
100 % поліестер (100% з перероблених матеріалів)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота з подушками спинки | 83 см |
| Висота з підголівником | 103 см |
| Висота під меблями | 6 см |
| Висота підлокітника | 48 см |
| Высота сидения | 48 мм |
| Высота спинки | 68 см |
| Глубина | 98 см |
| Глубина сиденья | 55 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина | 255 мм |
| Ширина підлокітника | 22 см |
| Ширина сиденья | 211 см |
- Цена: 17 895 ₴


