Розміри товару:
Ширина: 60 см
Глибина: 20 см
Висота: 35 см
Максимальне завантаження: 10 кг
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Можна створити власну розкладку стін, з'єднавши кілька настінних полиць.
Біла настінна полиця SVENSHULT, виготовлена з порошкової сталі, дозволяє пофарбувати її спреєм у той колір, який вам найбільше подобається.
Дизайнер:
Gustav Carlberg
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 80399901
Ширина: 35 см
Висота: 20 см
Довжина: 61 см
Вага: 1.2 кг
Корисна інформація:
Шурупи для кріплення до стіни не додаються.
Для різних типів стін потрібні різні кріпильні пристрої. Використовуйте гвинти та болти, які відповідають стінам вашого будинку.
Зверніться до місцевого магазину будівельних товарів за консультацією в разі сумнівів щодо необхідних кріплень.
Інструкція з догляду:
Протирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Матеріали та догляд:
Сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Общие | |
| Высота | 35 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 20 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Максимальная загрузка | 10 кг |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Цвет | Белый |
- Цена: 1 ₴









