
Стелаж IKEA KOLBJÖRN КОЛЬБЙОРН, 2 шафи, бежевий, 161х37х161 см, 592.916.34
- Под заказ
- Код: 592.916.34
Отправка с 03 мая 202619 505 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 161 см
Глибина: 37 см
Висота: 161 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Практичне рішення для зберігання з відкритими полицями для садових інструментів і квіткових горщиків. Він також має просторі шафи, де ви можете зберігати подушки та інші речі, які ви хочете захистити від сонця, дощу та бруду.
Можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці.
Стелаж і шафа міцні, прості в догляді та стійкі до іржі, адже їх виготовлено зі сталі з порошковим покриттям.
Дверцята щільно закриваються і залишаються закритими завдяки магніту.
Регульовані ніжки забезпечують стійкість навіть на нерівній поверхні.
Дизайнер:
IKEA of Sweden
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 4
Загальна вага упаковки: 58.02 кг
ІКЕА KOLBJORN КОЛЬБЙОРН
Внутрішній шафа, дзвінок, бежевий, 80х81 см
Артикульний номер: 30409295
Ширина: 41 см
Висота: 18 см
Довжина: 83 см
Вага: 17.8 кг
Кількість: 2
ІКЕА KOLBJORN КОЛЬБЙОРН
Зовнішня книжкова шафа, доп, бежевий, 80х81 см
Артикульний номер: 60409294
Ширина: 37 см
Висота: 13 см
Довжина: 83 см
Вага: 11.2 кг
Кількість: 2
Корисна інформація:
Для використання як у приміщенні, так і на вулиці
Виріб підходить для переробки чи утилізації у вигляді палива, якщо така можливість передбачена у вашому регіоні.
Інструкція з догляду:
За потреби протріть виріб м’якою тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі або мильному розчині.
Можна розмістити в приміщенні та на вулиці.
Матеріали та догляд:
Гальванізована сталь, Поліефірне порошкове покриття
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 161 мм |
| Глубина | 37 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина | 161 мм |
- Цена: 19 505 ₴








