
Книжкова шафа з гратами IKEA JOSTEIN, всередину, для вулиці, білий дріт, 82х40х180 см, 894.372.58
- Под заказ
- Код: 894.372.58
Отправка с 03 мая 20266 321 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 82 см
Глибина: 40 см
Висота: 180 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Система зберігання JOSTEIN стійка до вологи, що робить її ідеальною для використання на вулиці, на балконі та всередині приміщень, таких як пральня або ванна кімната. Це допомагає підтримувати порядок у маленьких приміщеннях!
Ця відкрита книжкова шафа забезпечує хороший огляд і полегшує доступ до таких предметів, як рушники та миючі засоби.
Використовуйте решітку, щоб підвішувати гачки до рушників або контейнерів, насолоджуйтеся більшими можливостями зберігання та збільште свій простір.
Стелаж міцний, простий у догляді та стійкий до іржі, адже його виготовлено зі сталі з порошковим покриттям.
Систему JOSTEIN можна використовувати як на вулиці, так і всередині вологих приміщень, оскільки вона вологостійка.
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 9
Загальна вага упаковки: 16.87 кг
ІКЕА JOSTEIN
Решітка, решітка всередині, для вулиці, білий, 40х88 см
Артикульний номер: 30521598
Ширина: 40 см
Висота: 1 см
Довжина: 95 см
Вага: 1 кг
Кількість: 2
ІКЕА JOSTEIN
Полиця, дріт, всередину, зовні білий, 77х40 см
Артикульний номер: 40512188
Ширина: 40 см
Висота: 2 см
Довжина: 78 см
Вага: 2 кг
Кількість: 5
ІКЕА JOSTEIN
Секція бокова, всередину, зовні білий, 40х90 см
Артикульний номер: 50512135
Ширина: 41 см
Висота: 3 см
Довжина: 90 см
Вага: 2.4 кг
Кількість: 2
Корисна інформація:
Для використання як у приміщенні, так і на вулиці
Для різних матеріалів стін потрібні різні кріплення. Використовуйте лише ті кріплення, які підходять для стін вашої оселі, продаються окремо.
Інструкція з догляду:
За потреби протріть виріб м’якою тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі або мильному розчині.
Матеріали та догляд:
сталь, порошкове покриття
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 82 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 180 мм |
| Глубина | 40 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
- Цена: 6 321 ₴




