
Книжкова полиця з сумками IKEA JOSTEIN, всередину, за межами дроту, білий прозорий, 61x40, 76х180 см,
- Под заказ
- Код: 394.372.70
Отправка с 03 мая 20266 096 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 61 см
Мінімальна глибина: 40 см
Максимальна глибина: 76 см
Висота: 180 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Система зберігання JOSTEIN стійка до вологи, що робить її ідеальною для використання на вулиці, на балконі та всередині приміщень, таких як пральня або ванна кімната. Це допомагає підтримувати порядок у маленьких приміщеннях!
Ця відкрита книжкова шафа забезпечує хороший огляд і полегшує доступ до таких предметів, як рушники та миючі засоби.
Прикріпіть сумки JOSTEIN зі стійкою до вашої стійки. Мішки утримуються на місці за допомогою стійки і підходять для таких речей, як прання або сортування відходів.
Стелаж міцний, простий у догляді та стійкий до іржі, адже його виготовлено зі сталі з порошковим покриттям.
Систему JOSTEIN можна використовувати як на вулиці, так і всередині вологих приміщень, оскільки вона вологостійка.
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 7
Загальна вага упаковки: 13.09 кг
ІКЕА JOSTEIN
Полиця, дріт, всередину, зовні білий, 57х40 см
Артикульний номер: 00512185
Ширина: 40 см
Висота: 2 см
Довжина: 58 см
Вага: 1.4 кг
Кількість: 4
ІКЕА JOSTEIN
Сумка з підставкою, білий, прозорий зсередини, для вулиці, 60х40х74 см
Артикульний номер: 20512226
Ширина: 57 см
Висота: 3 см
Довжина: 75 см
Вага: 2.6 кг
ІКЕА JOSTEIN
Секція бокова, всередину, зовні білий, 40х90 см
Артикульний номер: 50512135
Ширина: 41 см
Висота: 3 см
Довжина: 90 см
Вага: 2.4 кг
Кількість: 2
Корисна інформація:
Для використання як у приміщенні, так і на вулиці
Для різних матеріалів стін потрібні різні кріплення. Використовуйте лише ті кріплення, які підходять для стін вашої оселі, продаються окремо.
Інструкція з догляду:
Не періть.
Не відбілювати.
Не сушіть у пральній машині.
Не прасуйте.
Не піддавати хімічному очищенню.
Протирати вологою тканиною.
За потреби протріть виріб м’якою тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі або мильному розчині.
Матеріали та догляд:
Секція бокова/ полиця:
сталь, порошкове покриття
Сумка з підставкою:
Тканина:
100% поліетилен
Тасьма:
100% поліпропілен
Блискавка:
Цинк
Кошик:
Сталь, Порошкове покриття
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 180 мм |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Максимальная глубина | 76 |
| Мінімальна глибина | 40 см |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина | 61 мм |
- Цена: 6 096 ₴




