
Розміри товару:
Ширина: 171 см
Глибина: 37 см
Висота: 161 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Ця містка висока шафа має кілька полиць для інструментів і квіткових горщиків. Також є штанга для одягу, на яку можна повісити садові подушки, щоб захистити їх від впливу погоди. Практичний і геніальний водночас.
Можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці.
Регульовані ніжки забезпечують стійкість навіть на нерівній поверхні.
На полицях є невеликі отвори, через які вода просочується — ідеально, якщо ваші речі мокрі, коли ви кладете їх у шафу.
Якщо ви хочете захистити свої садові подушки від сонця, дощу та бруду, ви можете повісити їх на вішалку для одягу.
Стелаж і шафа міцні, прості в догляді та стійкі до іржі, адже їх виготовлено зі сталі з порошковим покриттям.
Дизайнер:
IKEA of Sweden
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 4
Загальна вага упаковки: 58.9 кг
ІКЕА KOLBJORN КОЛЬБЙОРН
Внутрішній шафа, дзвінок, бежевий, 90х161 см
Артикульний номер: 20345633
Упаковки: 2
Ширина: 40 см
Висота: 13 см
Довжина: 184 см
Вага: 27.9 кг
Ширина: 39 см
Висота: 10 см
Довжина: 92 см
Вага: 8.5 кг
ІКЕА KOLBJORN КОЛЬБЙОРН
Зовнішня книжкова шафа, доп, бежевий, 80х81 см
Артикульний номер: 60409294
Ширина: 37 см
Висота: 13 см
Довжина: 83 см
Вага: 11.2 кг
Кількість: 2
Корисна інформація:
Для використання як у приміщенні, так і на вулиці
Виріб підходить для переробки чи утилізації у вигляді палива, якщо така можливість передбачена у вашому регіоні.
Інструкція з догляду:
За потреби протріть виріб м’якою тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі або мильному розчині.
Можна розмістити в приміщенні та на вулиці.
Матеріали та догляд:
Шафа всередині / зовні:
Шар зносу:
оцинкована сталь, поліефірне порошкове покриття
Рейка:
Сталь, Поліефірне порошкове покриття
Книжкова шафа зовнішня / внутрішня:
Гальванізована сталь, Поліефірне порошкове покриття
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 161 мм |
| Материал | Ткань |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 171 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 37 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
- Цена: 16 399 ₴









