
Зовнішня книжкова шафа IKEA KOLBJÖRN КОЛЬБЙОРН, доп, червоно-коричневий, 80х81 см, 605.207.43
- Нет в наличии
- Код: 605.207.43
1 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 80 см
Глибина: 35 см
Висота: 81 см
Завантаження полиці: 25 кг
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Універсальна, міцна книжкова шафа, яка ідеально підходить для ванних кімнат, коридорів або балконів - з місцем для всього:
від каструль і інструментів до шампунів і взуття. Ідеально вписується в шафу KOLBJÖRN.
Стелаж міцний, простий у догляді та стійкий до появи іржі, оскільки його виготовлено з гальванізованої сталі з порошковим покриттям.
Регульовані ніжки забезпечують стійкість навіть на нерівній поверхні.
Щоб створити більше рішення для зберігання, два стелажі можна поставити один на один або поставити один стелаж на KOLBJÖRN КОЛЬБЙОРН шафу, продається окремо.
Дизайнер:
IKEA of Sweden
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 60520743
Ширина: 37 см
Висота: 13 см
Довжина: 83 см
Вага: 11.2 кг
Корисна інформація:
Для використання як у приміщенні, так і на вулиці
Виріб підходить для переробки чи утилізації у вигляді палива, якщо така можливість передбачена у вашому регіоні.
Інструкція з догляду:
За потреби протріть виріб м’якою тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі або мильному розчині.
Матеріали та догляд:
Гальванізована сталь, Поліефірне порошкове покриття
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Характеристики обложки | |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 81 мм |
| Глубина | 35 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Завантаження полиці | 25 кг |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина | 80 мм |
- Цена: 1 ₴





